Instagram hesabı kendi kendine birilerini takip ediyor

melisoztkn

Yoctopat
Daha önce asla takipçi sitesi veya kimse ile paylaşmadığım Instagram hesabım kendi kendine takip ediyor. Bazen 1 ay boyunca kimseyi takip etmezken bir bakıyorum 2 kişiyi takip etmiş. Aşağıda denediğim çözümlere rağmen ara ara takip etmeye devam ediyor.

• Şifreyi değiştirdim.
  • Hesabı 15 gün dondurup açtım.
  • İzin verilen uygulamalar ve web siteleri kısmı boş.
  • İki faktörlü doğrulamayı açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Can Değer tarafından KMSpico ile alakalı olabileceği söyleniyordu. Aklıma direkt bu geldi. KMSpico, resmi desteği 2019'da kesilmiş ve bundan sonra gelenler bu işler için yeni yamalar oluşturmuşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce asla takipçi sitesi veya kimse ile paylaşmadığım Instagram hesabım kendi kendine takip ediyor. Bazen 1 ay boyunca kimseyi takip etmezken bir bakıyorum 2 kişiyi takip etmiş. Aşağıda denediğim çözümlere rağmen ara ara takip etmeye devam ediyor.

• Şifreyi değiştirdim.
  • Hesabı 15 gün dondurup açtım.
  • İzin verilen uygulamalar ve web siteleri kısmı boş.
  • İki faktörlü doğrulamayı açtım.

Sisteminiz orijinal anahtar ile mi etkinleştirildi? Korsan kullanıyor musunuz? Hiç Instagram takipçi arttırma sitelerine hesabınızla girdiniz mi?

Can Değer tarafından KMSpico ile alakalı olabileceği söyleniyordu. Aklıma direkt bu geldi. KMSpico, resmi desteği 2019'da kesilmiş ve bundan sonra gelenler bu işler için yeni yamalar oluşturmuşlar.
Kullandığım windows orjinal, office programı crackli yani buna KMSpico mu yol açıyor? Nasıl önüne geçebiliriz?

Kullandığım Windows orijinal, Office programı crackli yani buna KMSpico mu yol açıyor? Nasıl önüne geçebiliriz?

Office yazılımını KMSpico ile kırdıysanız olabilir. Veya dediğim gibi şu soruları yanıtlarsanız sevinirim,

Sisteminiz orijinal anahtar ile mi etkinleştirildi? Korsan kullanıyor musunuz? Hiç Instagram takipçi arttırma sitelerine hesabınızla girdiniz mi?

Kullandığım windows orjinal, office programı crackli yani buna KMSpico mu yol açıyor? Nasıl önüne geçebiliriz?
Evet, büyük ihtimalle bu yol açıyor.
Benim aklıma kökten çözüm olarak format geliyor bu tür durumlarda ama arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı