Instagram hesabı nedensizce kapatılıyor

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Arkadaşlar hesabım kapatıldığında bir itiraz yaptım fakat kabul edilmedi ve açılmayacak yazdı. "Başkasını taklit etmek" nedeninden hesabım kapatılmıştı. Bunu şimdi tekrar itiraz atarak yazdım. Aynen yazdığım cümle şuydu. Sizce haklı yere mi kapatıldı hesabım?

İtirazda yazığım cümle:
"Ben Instagram hesabımda herhangi bir taklit girişiminde bulunmadım. Travis Scott'u ve AstroWorld albümünü çok sevdiğim için biyografimie, Kalp ile birlikte bunları yazdım ve profil fotoğrafımı çoğu fan kitlenin de kullandığı gibi Travis Scott koydum. Şu ana kadar bütün hesapların böyle kapatılması lazımdı. Herhangi bir taklit içeren mesaj yazmadım veya herhangi bir kötü girişimde bulunmadım. Hesabımın açılmasını talep ediyorum, çok mağdur durumdayım ve haksız yere kapatıldığını düşünüyorum. İlginiz için teşekkürler Instagram ekibi!"

Taklit ile kapatılan hesapları medya harici açmak çok zordur, ve hesabınızı başka biri isteyerek kapatıyor bilginiz olsun, siz yine de form göndermeye devam edin bir umut ama çok zor.

Arkadaşlar hesabım kapatıldığında bir itiraz yaptım fakat kabul edilmedi ve açılmayacak yazdı. "Başkasını taklit etmek" nedeninden hesabım kapatılmıştı. Bunu şimdi tekrar itiraz atarak yazdım. Aynen yazdığım cümle şuydu. Sizce haklı yere mi kapatıldı hesabım?

İtirazda yazığım cümle:
"Ben Instagram hesabımda herhangi bir taklit girişiminde bulunmadım. Travis Scott'u ve AstroWorld albümünü çok sevdiğim için biyografimie, Kalp ile birlikte bunları yazdım ve profil fotoğrafımı çoğu fan kitlenin de kullandığı gibi Travis Scott koydum. Şu ana kadar bütün hesapların böyle kapatılması lazımdı. Herhangi bir taklit içeren mesaj yazmadım veya herhangi bir kötü girişimde bulunmadım. Hesabımın açılmasını talep ediyorum, çok mağdur durumdayım ve haksız yere kapatıldığını düşünüyorum. İlginiz için teşekkürler Instagram ekibi!"
Başkası tarafından taklit formu atılmış. Bu tarz hesapları açan kişiler var ama kendiniz açamazsınız.

Başkası tarafından taklit formu atılmış. Bu tarz hesapları açan kişiler var ama ücretini sormadım.
Bu şikayetin önce kontrol edilmesi ve kesin bilgi sağlandıktan sonra kabul edilmesi daha mantıklı değil mi hocam ? Yanında tik bile bulunmayan bir hesap, neredeyse 50 milyonluk bir hesabın taklitini yapmadığı halde kapanmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bu şikayetin önce kontrol edilmesi ve kesin bilgi sağlandıktan sonra kabul edilmesi daha mantıklı değil mi hocam ? Yanında tik bile bulunmayan bir hesap, neredeyse 50 milyonluk bir hesabın taklitini yapmadığı halde kapanmaması gerektiğini düşünüyorum.
Hocam Instagram algoritması biraz değişik. Son bir yıla kadar neredeyse bütün hesaplar taklitten kolayca kapanabiliyordu. Son zamanlarda biraz daha düzelttiler ama hala yeterli değil.

Hocam verilerinizi sıfırlayın, önbelleği silin, silip tekrar yükleyin ve farklı bir numara, e posta üzerinden hesap oluşturun.
Beni ana hesabımda çok fazla seven ve bir sürü arkadaşım ve 168'e yakın takipçim vardı. Bunları tekrar bulmak beni yoruyor teker teker. Hesabım açılıncaya kadar kullanmayacağım instagram :(

Geri
Yukarı