Instagram Hesabım Çalındı

Merhabalar 6 senedir Instagram ile uğraşmaktayım Instagram hesabınızın tam koruma ve güvenliği için Instagram ve mail hesabınıza telefon doğrulama yani 2fac etkinleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca şifrenizi belirlediğiniz insanlara paylaşmanız daha doğru olacaktır. Instagram'da daha farklı sorularınız var ise PM yolu ile ulaşabilirsiniz mutlu günler.

İnstagram hesabım 3 gün önce çalınmış ve bana yeni bir giriş diye mail gelmiş hiç bakmamıştım bugün farkettim. Saçma sapan kişileri/sayfaları takip etmiş kim çaldıysa. Hepsinden teker teker çıkıp şifremi değiştirdim ve hesabıma girilen cihazlardan da çıkış yaptım. Başka bir şey yapmam lazım mı tam olarak korumayı sağlamak için?
Edit: Tekrardan aynı hesapları takip etmeye başlamış herhalde başka bir şey oldu nasıl takip etmesini engelleyebilirim?
Merhabalar sosyal medya uzmanlığı yapıyorum
6 yıllık bir tecrübem var dilerseniz bana
instagramdan ulaşın yardımcı olalım
instagramım: @xqt2

Bak eğer sen her çıktığında o kişi her kimse yine giriyorsa bunun iki açıklaması olabilir.
1-Ya o kişi derdi b#k u neyse senin google hesabınıda ele geçirdi o sayede giriyor.
2-Yada sen daha önceden benim başıma geldiği gibi başkalarının google hesabını ve telefon numarasını çalıyorsun ve instagram hesabı açmak için kullanıyorsun dolayısıyla adamda senin hesabına giriyor sen onun gmailini kullandığın için.
Evet şimdi söyle sence bunlardan hangisi?

Geri
Yukarı