Instagram hesabım haksız ban yedi

522223

Decapat
Arkadaşlar ders çalışıyordum bir Instagram'a gireyim dedim 2dk grubuma bakıyordum ki çıkış yaptınız deyip attı. Laptoptan girip hesabı kontrol ettim."hesabınız topluluk kuralları ihlali kalıcı olarak banlanmıştır" uyarısını gördüm. Bu konuda ne yapabilirim?

Arkadaşlar ders çalışıyordum bir Instagram'a gireyim dedim 2dk grubuma bakıyordum ki çıkış yaptınız deyip attı. Laptoptan girip hesabı kontrol ettim."hesabınız topluluk kuralları ihlali kalıcı olarak banlanmıştır" uyarısını gördüm. Bu konuda ne yapabilirim?

Sınıf grubuna bakmanız önemli değil, daha önce topluluk kurallarını ihlal edecek bir şey yaptınız mı?

Sınıf grubuna bakmanız önemli değil, daha önce topluluk kurallarını ihlal edecek bir şey yaptınız mı?

Hayır topluluk kuralları ihlali herhangi bir şey yapmadım.
Size DM'den mesaj mı geldi.

Ne gibi bir mesaj hocam? Arkadaşlarımla konuşuyordum "çıkış yaptınız" diye bir uyarı geldi. Dedim hesap çalındı sanırım. Laptoptan girdiğimde belirttiğim uyarıyı aldım.
Arkadaşlar belki şifre değişikliği ile girebilirim diye düşündüm ve şifreyi sıfırladım e-posta yoluyla. Ardından giriş yapmayı denedim şu an iki şifre ile de görebiliyorum. Yani eski şifremi yazdığımda "hesabınız kalıcı olarak kapatıldı" hatası alıyorum. Yeni şifre ile girdiğimde hesaba giriyor fakat akış yenilenemedi hatası ile hesaptan tekrar atıyor. İnternette Instagram'ın çöktüğü ile ilgili aynı bu şekilde diğer kullanıcılarında "akış yenilenemedi" hatası ile karşılaştığını gördüm sizce düzelir mi durum ne dersiniz?

Son düzenleme:
hocam naptın hesabı kurtarabildin mi ? :/

Geri
Yukarı