Instagram hesabım kapatıldı

228522

Kilopat
Makaleler
4
Selam. Kişisel hesabımı "klavye savaşçılığı" için kullandım ve çoğunluğu Yunan ve fars olan insanların saldırısına uğradım. Hesabım en son 1 ay önce uyarı aldı ve bunun son uyarı olduğunu belirttiler. O günden beri hiç kötü bir yorum yapmadım, sabah kapatıldığını gördüm. Şimdi ne olacak? "bilgilerini verdiğin için teşekkürler" yazıyor, inceleyecekler imiş. Yaklaşık 24 saat içinde itiraz etme hakkım olacakmış ama hala bekliyorum ve bu hak verilmedi.

1635346069151.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Türklük ve Türkçülük konusunda bilgi alışverişi yapabileceğiniz onlarca subreddit var. Instagram'da millete saydırmak yerine, oralarda takılarak bilgi birikiminizi paylaşabilir ya da üstüne ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. İyi olmuş.

Klavye delikanlılıği yani sanaldan ana baci realde abi bana acı :D
Yok, öyle değil. Küfür yok ama İnstagram "ırkçılık" diye tutturdu işte.
Türklük ve Türkçülük konusunda bilgi alışverişi yapabileceğiniz onlarca subreddit var. Instagram'da millete saydırmak yerine, oralarda takılarak bilgi birikiminizi paylaşabilir ya da üstüne ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. İyi olmuş.
Evet, genetik üzerine binlerce araştırma yaptım ve sadece tarih bilmeyen insanlara bir kaç şey öğreteyim demiştim. Kesinlikle iyi olmuş, çok iyi olmuş neticede son uyarılarını dinlemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı