Instagram hesabıma başka konumdan giriş

oÖmerr

Decapat
Daha fazla  
Bu şekilde bir e-posta aldım. Ben Mustafakemalpaşa'da oturmuyorum. Sebebi ne olabilir?

Dosya Ekleri

• instagram.PNG
    instagram.PNG
    29,8 KB · Görüntüleme: 176
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer takipçi veya beğeni hilesi için bir siteden giriş yaptıysan o olabilir. Hesabınıza iki faktörlü doğrulama ile güçlendirin.

Ben Ankara'da yaşıyorum, hiçbir zaman giriş yaptığım yer Ankara gözükmedi. Eğer statik IP kullanmıyorsan bu sürekli değişir. Ben şu an Sakarya'dayım örneğin.

Statik IP nedir, ve ben yeni aldığım bilgisayardan giriş yapınca oturduğum yer gözüküyordu gelen e postada ancak şimdi farklı bir yer gözüktü.

Bu şekilde bir e-posta aldım. Ben Mustafakemalpaşa'da oturmuyorum. Sebebi ne olabilir?
Bazen konumu farklı gösterebiliyor. Anadolu yakasındayım Avrupa yakasında bir ilçe gösteriyordu.
Statik IP nedir, ve ben yeni aldığım bilgisayardan giriş yapınca oturduğum yer gözüküyordu gelen e postada ancak şimdi farklı bir yer gözüktü.
Değişken olmayan IP.

Statik IP nedir ve ben yeni aldığım bilgisayardan giriş yapınca oturduğum yer gözüküyordu gelen e postada ancak şimdi farklı bir yer gözüktü.
Statik IP hiçbir zaman değişmeyen bir IP'dir. Normal şartlar altında modemi her kapatıp açtığında sana farklı bir IP adresi tahsis edilir ama statik IP'de hem aynısını kullanırsın. Bu yüzden konumun her zaman aynı gözükür.

Geri
Yukarı