Instagram hesabımda haberim olmadan beğeni yapılıyor

wanetage

Terapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Hepinize iyi akşamlar. Sorunum şu; Instagram hesabımda benim haberim olmadan saçma sapan kişileri veya sayfaları beğeniyor. Bunun bazı uygulamalardan kaynaklandığını anladım. Ve onları sildim. Ek olarak Instagram'a bağlı e-posta adresimin şifresini değiştirdim. Instagram hesabımın da şifresini değiştirdim ve telefon numarasıyla iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirdim. Diğer cihazlarımın da yetkisini kaldırdım. Şimdi ise Instagram oturumu bir tek telefonumda açık. Sorum şu;
1. bunları yapmam sorunumu çözdü mü?
2. çözdüyse, beğendiğim gönderiler sayfasındaki yüzlerce gönderinin beğenmesini geri almam gerekiyor. Bunu tek tek mi yapmalıyım yoksa topluca beğenmeyi geri almanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize iyi akşamlar. Sorunum şu; Instagram hesabımda benim haberim olmadan saçma sapan kişileri veya sayfaları beğeniyor. Bunun bazı uygulamalardan kaynaklandığını anladım. Ve onları sildim. Ek olarak Instagram'a bağlı e-posta adresimin şifresini değiştirdim. Instagram hesabımın da şifresini değiştirdim ve telefon numarasıyla iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirdim. Diğer cihazlarımın da yetkisini kaldırdım. Şimdi ise Instagram oturumu bir tek telefonumda açık. Sorum şu;
2. çözdüyse, beğendiğim gönderiler sayfasındaki yüzlerce gönderinin beğenmesini geri almam gerekiyor. Bunu tek tek mi yapmalıyım yoksa topluca beğenmeyi geri almanın bir yolu var mı?
Topluca geri alma yok sanırım.
Daha önce benimde başıma geldi çözemeyip dondurdum hesabı. Şimdi tekrar açtım kullanıyorum.
Uygulama kaynaklı veya virüs kaynaklı olabilir.

Hocam bende bir aralar gizli hesapları gösteren uyguluma kullanıyordum bir baktım ben takip etmediğim halde bazı kişileri takip etmiş sonra şifremi değiştirince sorun çözüldü.

Şifrenizi girdiğiniz her Instagram uygulaması sizin bilgilerinizi cookie olarak saklar ve bunları kendi bünyesinde like, follow gibi işlemler için kullanır. Instagram Api yazılım işleriyle uğraşan biriyim, hesabınızın her türlü verisini çıktı alabilirler. Şifrenizi değiştirerek, iki aşamalı kodu aktif edin, ve bir daha da bu tür uygulamalara, sitelere bulaşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı