Instagram hesabımı kapatıyorlar

Arkadaşlar merhaba 2 gün önce Instagram hesabım taklitten kapattırıldı ama taklitle alakalı hiçbir şey yoktu. Dün de yeni hesap açtım ama bugün o da kapattırıldı ve aynı sebeple. Ben de dahil çoğu yakın arkadaşlarımın hesapları da kapattırıldı bunu yapanı bulabilir miyiz veya suç duyurusunda bulunsam sonuçlanır mı yardımcı olur musunuz?

Ohoo ne suç duyurusu ilgilnemlezler bile onunlar mı ilgilencler kusura bakmada :D taklitten kapandıysa biri senden hoşlanmamıştır kapatmıştır gitti yani yeni hesap aç yoluna bak.

TC mi falan kapatmama gerek var mı? Sıkıntı çıkmaz değil mi?
Tc'ni kapat 3. Parti uygulamayla üstünü çiz. Sadece adın ,soyadın ve kimlik resmin gözükecek şekilde karala diğer bilgileri.
Ohoo ne suç duyurusu ilgilnemlezler bile onunlar mı ilgilencler kusura bakmada :D taklitten kapandıysa biri senden hoşlanmamıştır kapatmıştır gitti yani yeni hesap aç yoluna bak.
Benimkisi 2 gün içerisinde açılmıştı.

Siber suçlar neden ilgilenmesin adamların işi o?
TC'ni kapat 3. parti uygulamayla üstünü çiz. Sadece adın, soyadın ve kimlik resmin gözükecek şekilde karala diğer bilgileri.

Tamamdır sağ ol deneyeceğim.

Siber suçlar neden ilgilenmesin adamların işi o?

Tamamdır sağ ol deneyeceğim.

Adamların işi senin kapatılan hesabını açmak mı :D?
TC'ni kapat 3. parti uygulamayla üstünü çiz. Sadece adın, soyadın ve kimlik resmin gözükecek şekilde karala diğer bilgileri.

Açılır açılmaz demiyorum ama bu durumda sadece coronayla ilgili şeylere öncelik veriyorlar açılması uzun sürer ya da ilgilenmeleri

Yeni konular

Geri
Yukarı