Instagram hesabına gelen kısıtlama

Oğuz Çoban

Decapat
Daha fazla  
Şakacı arkadaşım bana Discord üzerinden bir fotoğraf attı ve ona Instagram'dan yollamamı istedi.

Fotoğrafta anormal bir şey gözükmüyordu. Sahilde bir adam vardı bulanıktı +18 bir içerik yoktu, attığım mesaj kaldırıldı ve kimseye takip atamamaya başladım.
Yaklaşık 2-3 haftadır böyle ve hesabımda ihtar geçmişi gözükmüyor.

"Daha Sonra Tekrar Dene
Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz." hatasını alıyorum.

Sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 gün boyu bir gönderi beğenmeyip yorum yapmayıp birisini takip etmeden kullanın hesabınızı, kısıtlamayı durmadan aşmaya çalışınca süreyi uzatıyor.

Şakacı arkadaşım bana Discord üzerinden bir fotoğraf attı ve ona Instagram'dan yollamamı istedi.

Fotoğrafta anormal bir şey gözükmüyordu. Sahilde bir adam vardı bulanıktı +18 bir içerik yoktu, attığım mesaj kaldırıldı ve kimseye takip atamamaya başladım.
Yaklaşık 2-3 haftadır böyle ve hesabımda ihtar geçmişi gözükmüyor.

"Daha Sonra Tekrar Dene
Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz." hatasını alıyorum.

Sizce ne yapabilirim?

Düşündüğüm fotoğraf ise aynısı arkadaşım bana atmaya çalışmıştı, ve o da kısıtlama yemişti. O fotoğrafın hikayesi bayağı kötüymüş, o yüzden böyle bir şey yaşanmış. Yani bana böyle söyledi, bende araştırmadım bir şey çıkacağını sanmadığım için. Yanlış olabilirim “hikayesi” hakkında.

Fotoğrafın orijinalinde arakada ki emojide bebekler uygunsuz bir şey yapıyor gibi duruyor.
Bu yüzden Instagram fotoğrafta bu adam varsa direk yasak getiriyor.

Geri
Yukarı