Instagram "Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik." hatası

Arkadaşlar 2.hesabı kurunca tekrar Instagram ana sayfasına dönüp eski hesabın kullanıcı adını girip şifremi unuttum diyorum sonra numaramı yazıyorum ve gelen kodu giriyorum, sonra hesabımı buluyor, hesabıma giriş yapmak isteyince hala aynı uyarıyı almaya devam ediyorum.

Bu hata bana dün gece geldi ben de hala araştırma yapıyorum. Bazıları 24 saat geçtikten sonra tekrar açılacağını söyüyorlar. O kadar denedim ama hiçbiri olmadı. 24 saat veya 48 saat geçmesi gerekiyor maalesef ( bu da daha kesin bir çözüm değil )

Hocam bildiğim kadarıyla toplu katliam yaptılar. Postegro, Lili gibi bir uygulama kullandınız mı? Kullandıysanız geçmiş olsun. Hesapların e-postalarını değiştirmişler. Böyle uygulamalara ana hesapla giriş yapmamak, telefon numarası bile vermemek gerek.

Yaklaşık 1 saat önce başıma gelen bir sorun. Durup dururken hesabın şifresinin değiştiğini söyleyerek beni uygulamadan attı. Giriş yapmaya çalıştığımda ise "Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik." hatasını verdi. Kayıtlı telefon numaramı girdiğimde ise farklı hesap için giriş linki alıyorum. Hesabımı yeniden nasıl kurtarabilirim?
Bana ulaşabilirsin Instagram kullanıcı adı : __mustafaraz__
Evet, kullanıyorum.
Bana ulaşabilirsin Instagram kullanıcı adı : __mustafaraz__
Yaklaşık 1 saat önce başıma gelen bir sorun. Durup dururken hesabın şifresinin değiştiğini söyleyerek beni uygulamadan attı. Giriş yapmaya çalıştığımda ise "Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik." hatasını verdi. Kayıtlı telefon numaramı girdiğimde ise farklı hesap için giriş linki alıyorum. Hesabımı yeniden nasıl kurtarabilirim?
açamadıysan yardımcı olurum instagram __mustafaraz__

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı