Instagram hikayeye gönderi ekleme kısmı yok!

Mangetsu

Hectopat
Instagram hesabımdan herhangi bir gönderiyi hikayeye ekleyemiyorum. Gönder kısmına bastığım zaman kişilere gönderme kısmı geliyor fakat hikayeye ekle kısmı gelmiyor. Başka hesaplarda denedim onlarda çıkıyor telefon veya sürümle alakalı bir olay değil. Ayarlarım diğer hesaplarla aynı olmasına rağmen '' bunu hikayene ekle '' butonu çıkmıyor.
Screenshot_20200309_230250.jpg

Yeni açılan bazı hesaplara bu özellik gelmiyor. Kaç defa şikayet etmeme rağmen hiç müdahale etmediler. Mecbur yeni hesap açtım, düzelecek bir şey değil.

Yeni açılan bazı hesaplara bu özellik gelmiyor. Kaç defa şikayet etmeme rağmen hiç müdahale etmediler. Mecbur yeni hesap açtım, düzelecek bir şey değil.
Hesabımı Aralık 2015 te açtım daha eski hesapda da denedim onda oldu bunda olmadı.
Aynı gönderiye baktım, bende o seçenek çıkıyor. Acaba profilin gizli/açık olması bunu etkilyor mu? Benimki açık profil.
Hayır denediğim diğer profiller de gizliydi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı