Instagram iki faktörlü doğrulama kodu farklı numaradan geliyor

hertyss

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi daha önce doğrulama kod SMS'leri Facebook adıyla geliyordu ancak bugün defalarca denedim her seferinde +44 7537 452510 numarasıyla doğrulama kodları geliyor. Numara garip geldiği için sormak istedim. Bu normal mi?

ForumGrand'ın admini aramızdaymış. Sorun olacağını sanmam ama bu seferlik mail ile giriş yapmaya çalış. Sonrasında 2FA uygulamasına geçiş yapabilirsin. Daha sağlam bir yöntem olacaktır.

Haklısınız cümle yanlış oldu. Kastettiğim "2FA hizmetine" değil "Auty, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator gibi 2FA uygulamalarına (TOTP)" geçiş yapabilirsiniz. Bu 3 seçenek bildiğim en iyileri.

Haklısınız cümle yanlış oldu. Kastettiğim "2FA hizmetine" değil "Auty, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator gibi 2FA uygulamalarına (TOTP)" geçiş yapabilirsiniz. Bu 3 seçenek bildiğim en iyileri.
Anladım ancak sorudaki gibi merak ettiğim şey bu numaranın güvenli olup olmadığı. Çünkü her kod talebimde anında aynı numaradan kod alıyorum ve mesajdaki kod da girişi sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı