Instagram karşıma Hindistan'dan videolar çıkıyor

Genelde takip ettiğiniz kişilerle ilgili postlar çıkar karşınıza keşfette. Takiplerinizi gözden geçirin. Beğendiğiniz, kaydettiğiniz postları da kontrol edin, eleyin.

Hocam takip ettiklerimden hiçbirinin Hindistan'la alakası yok kaydettiğim postlarda da gene hiçbir Hint'lerin çektiği video yok.

Hocam takip ettiklerimden hiçbirinin Hindistan'la alakası yok kaydettiğim postlarda da gene hiçbir Hint'lerin çektiği video yok.
Doğrudur, fakat takip ettiğiniz bir veya bir kaç kişi hint videoları paylaşan sayfaları takip ediyorsa o zaman sizin de karşınıza çıkabilir.

Bir ara yan bir hesap açıp eski hesabımı takip etmiştim sadece. Eski hesabımda post bile paylaşılmamıştı, yeni açtığım hesap yepyeni olmasına rağmen karşıma bir sürü oyunlarla ilgili post çıktı keşfette.

Aslında ilgilerinizin ve takip ettiklerinizin ilgilerinin bir karmasıdır keşfet.

Doğrudur, fakat takip ettiğiniz bir veya birkaç kişi hint videoları paylaşan sayfaları takip ediyorsa o zaman sizin de karşınıza çıkabilir.

Bir ara yan bir hesap açıp eski hesabımı takip etmiştim sadece. Eski hesabımda post bile paylaşılmamıştı, yeni açtığım hesap yepyeni olmasına rağmen karşıma bir sürü oyunlarla ilgili post çıktı keşfette.

Aslında ilgilerinizin ve takip ettiklerinizin ilgilerinin bir karmasıdır keşfet.

O zaman takip ettiklerimi gözden mi geçireyim hocam?

Aynı durumu bende yaşıyorum ne yaparsam yapayım düzelmedi sildim geri yükledm, veriyi sıfırladm olmuyor nasıl kurtulabilirim konu hakkında bilgisi olan ve çözüm yolu bilenler yardım ederse sevinirim.

Geri
Yukarı