Instagram keşfet nasıl sıfırlanır?

D4NG3R0U5

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Instagram'da keşfette bir fotoğrafa bakıyoruz ve sonradan ne zaman keşfete girsek o fotoğraflara benzer içeriklerle doluyor keşfet :) Burayı sıfırlamanın bir yolu, yöntemi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşfeti sıfırlayacak herhangi bir seçenek uygulama içinde yok diye biliyorum. Fakat keşfette görmeyi istemediğin gönderinin üç nokta menüsünde ilgilenmiyorum diye bir seçenek var. Bu seçeneği seçtiğin zaman benzer gönderiler de otomatik olarak kaybolacaktır.

Benim keşfete yakında vpn siz girilmicek o derece :D
:LOL:
Bunun yöntemi yok. Neye bakarsan o denk geliyor. Şu anki baktığın şeye uzun süre bakmazsan denk gelmiyorsun. Benim keşfet kız dolu mesela. Reels izleyince kızlar kayboluyor bu sefer.
Benim de kız dolu maalesef. Birinin yanında Instagram'da dolanmaya utanma ya başladım artık :)
Keşfeti sıfırlayacak herhangi bir seçenek uygulama içinde yok diye biliyorum. Fakat keşfette görmeyi istemediğin gönderinin üç nokta menüsünde ilgilenmiyorum diye bir seçenek var. Bu seçeneği seçtiğin zaman benzer gönderiler de otomatik olarak kaybolacaktır.
Bu mantıklı gibi geldi hocam. Deneyeceğim bakalım, zamanla normale dönebilir.

Ama ilgileniyorum reis sıkıntı orda :D

Yeni konular

Geri
Yukarı