Instagram keşfet sıfırlandı

cherrynekk

Hectopat
Ben sürekli keşfet'de takılıyorum. Arabalara animelere bakıyorum ama dün gece girdiğimde keşfet sıfırlandı nasıl olduğunu bilmiyorum. Keşfet'e çıkması için gönderileri beğendim video beğendim ama düzelmedi. Ön belleği de temizledim sorun hala çözülmedi. Nasıl düzelteceğim?

Ellie Miller

Picopat
Yer
Jackson County
Ben sürekli keşfet'de takılıyorum. Arabalara animelere bakıyorum ama dün gece girdiğimde keşfet sıfırlandı nasıl olduğunu bilmiyorum. Keşfet'e çıkması için gönderileri beğendim video beğendim ama düzelmedi. Ön belleği de temizledim sorun hala çözülmedi. Nasıl düzelteceğim?

Siz yine JDM sayfalarını inceleyip beğenin. Keşfetiniz yine arabalarla dolacaktır :D

Emre SÜRER

Centipat
Keşfetmeyin. Boşa vakit harcamayın. Tabiiki kişisel tercih ama keşfette gezinmek yerine yapabileceğiniz bir sürü güzel şey var bence.

KS
cherrynekk

cherrynekk

Hectopat
Keşfetmeyin. Boşa vakit harcamayın. Tabii ki kişisel tercih ama keşfette gezinmek yerine yapabileceğiniz bir sürü güzel şey var bence.

Dostum ben sosyal medyayı sürekli kullanmıyorum canım sıkılınca arabalara ve anime kısmına 10 dakika bakıp çıkıyorum eskisi gibi bağımlısı değilim.

Yukarı