Instagram keşfet sıfırlandı

cherrynekk

Hectopat
Ben sürekli keşfet'de takılıyorum. Arabalara animelere bakıyorum ama dün gece girdiğimde keşfet sıfırlandı nasıl olduğunu bilmiyorum. Keşfet'e çıkması için gönderileri beğendim video beğendim ama düzelmedi. Ön belleği de temizledim sorun hala çözülmedi. Nasıl düzelteceğim?

Ben sürekli keşfet'de takılıyorum. Arabalara animelere bakıyorum ama dün gece girdiğimde keşfet sıfırlandı nasıl olduğunu bilmiyorum. Keşfet'e çıkması için gönderileri beğendim video beğendim ama düzelmedi. Ön belleği de temizledim sorun hala çözülmedi. Nasıl düzelteceğim?

Siz yine JDM sayfalarını inceleyip beğenin. Keşfetiniz yine arabalarla dolacaktır :D

Keşfetmeyin. Boşa vakit harcamayın. Tabiiki kişisel tercih ama keşfette gezinmek yerine yapabileceğiniz bir sürü güzel şey var bence.

Dostum ben sosyal medyayı sürekli kullanmıyorum canım sıkılınca arabalara ve anime kısmına 10 dakika bakıp çıkıyorum eskisi gibi bağımlısı değilim.
kardesım benımde 1 hafta çöktüğünden berı ınstagram kesfetımde doğa hayvan sacma seyler çıkıyo problemmı var genel yada bi çözümün varmı düzeldımı sende

Geri
Yukarı