Instagram keşfeti bozuluyor

554130

Decipat
Hocalarım selam, yaklaşık 2 senedir Instagram kullanıyorum normalde her şey düzgün gidiyordu fakat son 2 aydır garip şeyler olmaya başladı. Instagram da dolanırken bir anda beni telefon ana ekranına atıyor ve tekrar girdiğimde keşfetim saçma sapan manzara fotoğraflarıyla doluyor (normalde hep mizah içerikli şeyler olur keşfetimde). Başka bir sorun daha var, Instagram Reels bölümünde gezinirken 2-3 video izledikten sonra hemen Reels videoları tükeniyor ve sayfayı yenilemem gerekiyor. Yeniledikten sonra tekrardan videolara giriyorum ve yine aynı şekilde 2-3 video sonra Reels videoları tamamen bitiyor, tekrardan sayfayı yenilemem gerekiyor.

Bu sorun benim telefonumdan mı kaynaklı yoksa Instagram'dan kaynaklı bir problem mi yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonunuzun modeli nedir? Keşfetinizde çıkan manzara fotoğrafları sizin telefonunuzla değil, Instagram algoritmasına göre sizin karşınıza çıkarılıyor. Ayrıca TikTok gibi başka uygulamalarda da bu problemi yaşıyor musunuz?

Telefonunuzun modeli nedir? Keşfetinizde çıkan manzara fotoğrafları sizin telefonunuzla değil, Instagram algoritmasına göre sizin karşınıza çıkarılıyor. Ayrıca TikTok gibi başka uygulamalarda da bu problemi yaşıyor musunuz?
Hocam geç cevabım için özür diliyorum ilk öncelikle. Telefonumun modeli Galaxy A11 . Instagram da hiç manzara fotoğrafları aratmıyorum ondan dolayı biraz garip geldi ve tiktok kullanmıyorum.

Geri
Yukarı