Instagram kullanıcı adı bilinmeyen hesabı engelleme

Fontainex

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 9400 8gb ram sapphire rx560 ekran kartı msi h310m pro vdh plus anakart
Daha demin bir hesabın engelini kaldırdım ve hesabın adını SS almayı unuttum. Şimdi bulamıyorum hesabı. Ne yapmam gerek?

Yapabileceğin bir şey yok, en fazla Instagram'dan verilerini talep edersin RAR halinde sana mail olarak atıyorlar. O dosyalar içerisinde yaptığın bütün işlemlerin verisi yüklü oluyor genelde. Belki bu konuyla alakalı bir klasör de vardır. Denemekten zarar gelmez.

Instagram'dan verilerimi talep ettim silinen mesajlarımı ve mesajları attığım kişileri bulabilir miyim?

Yapabileceğin bir şey yok, en fazla Instagram'dan verilerini talep edersin RAR halinde sana mail olarak atıyorlar. O dosyalar içerisinde yaptığın bütün işlemlerin verisi yüklü oluyor genelde. Belki bu konuyla alakalı bir klasör de vardır. Denemekten zarar gelmez.

Hesaba mesaj göndere tıkladığımda hiçbir mesaj yoktu engelini kaldırdım SS almayı unuttum.

Eski mesajların tamamına erişebilir misin bilmem ama engellediğin hesapların listesi falan da geliyor o dosyalarla beraber.

DM bile oluşturdum daha demin fakat şimdi o DM yok.

Eski mesajların tamamına erişebilir misin bilmem ama engellediğin hesapların listesi falan da geliyor o dosyalarla beraber.

Şu zamana kadar engellediğim herkes çıkar mı kaldrdıklarım dahil.

Hocam onlar dm inizde olanları veriyor. Mesajları sildiyse o veriler Allah'ına kavuştu.

Bulamadım zaten yine de cevap verdiğniiz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı