Instagram kurtarma kodunu kaybettim

UNVDLykia

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Selamlar. Google Authenticator ile Instagram da 2 aşamalı doğrulamayı aktif etmiştim. Dün de telefonu sıfırladım. Kurtarma kodlarını da bir yere kayıt etmemişim. Desteğe girince saçma bir ekran geliyor. Hesabımı nasıl tekrar kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Google Authenticator ile Instagram da 2 aşamalı doğrulamayı aktif etmiştim. Dün de telefonu sıfırladım. Kurtarma kodlarını da bir yere kayıt etmemişim. Desteğe girince saçma bir ekran geliyor. Hesabımı nasıl tekrar kullanabilirim?
Kimliğinizi doğrulamak için destek ekibine ticket atmalisiniz. Durumu onlara izzau etmeye çalışın. Zaten aynı telefon ve aynı İP adresi üzerinden eşleşme saglarlarsa çok sorun yaratmazlar.

Selamlar. Google authenticator ile Instagram'da 2 aşamalı doğrulamayı aktif etmiştim. Dün de telefonu sıfırladım. Kurtarma kodlarını da bir yere kayıt etmemişim. Desteğe girince saçma bir ekran geliyor. Hesabımı nasıl tekrar kullanabilirim?

Ben de 1 aydır hesabıma erişemiyorum Duo Mobile ile çift doğrulamahı açmıştım sonra sıfırladım ve gitti giriş yapamıyorum.
Sen bir çözüme ulaşabildin mi acaba çok önemli şeyler var içerisinde ama 1 aydır erişemiyorum.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Okuduğuma gore çogu kisi geri alamamış. Hiçbir çaresi yok mu gerçekten? Kaç aylık emeğim, sayfam gitti. :/

Maalesef yok galiba, Instagram yetkili ile konuşmaktan başka bir şansımız yok. Çözüm bulabilirsen yazmanı çok isterim. 8 ay oldu, erişemiyorum.

[email protected] adresine mail attım bana birkaç soru sordu onları doğru bir şekilde cevapladım ve bana bir yedek kod verdi hesabıma girebiliyorum artık istersen daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilirim attığım maili

[email protected] adresine mail attım bana birkaç soru sordu onları doğru bir şekilde cevapladım ve bana bir yedek kod verdi hesabıma girebiliyorum artık istersen daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilirim attığım maili
Sana nasıl ulaşabilirim?
Detaylıda yazsan olur ama düzgün ilerleyeceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı