Instagram mavi tik alma

Merhaba dostlar, dün mavi tik başvurusu yaptım link olarak da mavi tikli onaylanmış Spotify hesabımın linkini verdim. Ayrıca Apple Music'te olan ve YouTube Music'te bulunan şarkımın linkini verdim. Sizce mavi tik verirler mi bana da?

Haber sitelerine çiktiysaniz onun linkini vermeniz orani yukseltirdi bayağı ama onaylamazlar gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun hocam ulaşabilirsiniz.

Bu komik mi saniyor kendini?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar ünlüsün? Herkese vermezler mavi tiki. Ayrıca mavi tik orijinal hesabın sen olduğunu göstermek içindir hava atmak için değil. Yanında fake hesaplarda olmalı ki sana mavi tik verilmek için sebep olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun hocam ulaşabilirsiniz.

İncele yapınca zaten anlaşılmıştı ne olduğu...

Merhaba dostlar, dün mavi tik başvurusu yaptım link olarak da mavi tikli onaylanmış Spotify hesabımın linkini verdim. Ayrıca Apple Music'te olan ve YouTube Music'te bulunan şarkımın linkini verdim. Sizce mavi tik verirler mi bana da?
Hocam sonuç ne çıktı? Bir de Instagram hesabın sanatçı türü olarak profosyenel hesap mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı