Instagram öne çıkanlar ve profili düzenle hatası

mhalildg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konuyu daha önce açmıştım ama cevap yazan olmadı. Instagram da öne çıkardığım fotoğraflar profilimde görünmüyor, başkalarının profilinde ki öne çıkarmaları da göremiyorum ama başka bir hesap profilime girince öne çıkarmalarımı görebiliyor. Ayrıca ''Profili Düzenle'' ye tıkladığımda ''Üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik. Lütfen birazdan tekrar deneyin.'' yazısı karşıma çıkıyor. Lütfen yardım eder misiniz? - (ANDROID)

Arkadaşlar bu konuyu daha önce açmıştım ama cevap yazan olmadı. Instagram da öne çıkardığım fotoğraflar profilimde görünmüyor, başkalarının profilinde ki öne çıkarmaları da göremiyorum ama başka bir hesap profilime girince öne çıkarmalarımı görebiliyor. Ayrıca ''Profili Düzenle'' ye tıkladığımda ''Üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik. Lütfen birazdan tekrar deneyin.'' yazısı karşıma çıkıyor. Lütfen yardım eder misiniz? - (ANDROID)
Telefonla ilgili... Bende de aynı sorun vardı. Telefonumu değiştirdim sorun kalktı.

Arkadaşlar bu konuyu daha önce açmıştım ama cevap yazan olmadı. Instagram da öne çıkardığım fotoğraflar profilimde görünmüyor, başkalarının profilinde ki öne çıkarmaları da göremiyorum ama başka bir hesap profilime girince öne çıkarmalarımı görebiliyor. Ayrıca "Profili Düzenle" ye tıkladığımda "Üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik. Lütfen birazdan tekrar deneyin." yazısı karşıma çıkıyor. Lütfen yardım eder misiniz? - (Android)

Uygulama önbelleğini silip yeniden deneyin.

Anlaşılan o ki hesabınızda bir sorun var telefonunuzda değil. İnternette bir yazı okudum fakat ne kadar doğrudur bilemem. Instagram'ın sitesinden hesabınıza girin ve hesabınızı dondurun. Yaklaşık 5-6 saat sonra hesabınıza telefonunuzdan girip aktif edin. Başka bir çözüm bulamadıysanız denemekten zarar gelmez.

Gerçekten yardım edecek birisi yok mu? Acil sorunu çözmem gerek. Gelecek cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Anlaşılan o ki hesabınızda bir sorun var telefonunuzda değil. İnternette bir yazı okudum fakat ne kadar doğrudur bilemem. Instagram'ın sitesinden hesabınıza girin ve hesabınızı dondurun. Yaklaşık 5-6 saat sonra hesabınıza telefonunuzdan girip aktif edin. Başka bir çözüm bulamadıysanız denemekten zarar gelmez.
Peki denerim teşekkürler.
Bu arada cevaplarınızı hala bekliyor olacağım :)
Aklınıza gelen tüm çözümleri yazabilirsiniz. Not alacağım. Şu an ki çözüm işe yaramayabilir.
Arkadaşlar sorunum düzeldi ama hala profilimi düzenleyemiyorum bence beklemek en iyisi. Bu sorunun çözümü bir kaç gün beklemek sanırım. Umarım profil düzenleme sorunuda ortadan kalkar.

Son düzenleme:
arkadaslar benim sorunum da instagramda herkese acık hesapları takip etmeden öne çıkarılanlarını göremyorum her türlü çözüm denedim ama daha başka ne yapmalıyım
ben bu çözüm yolunu denedim ama düzelmedi sorun maalesef

Geri
Yukarı