Instagram PC'ye nasıl indirilir?

Galanderia

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, biliyoruz ki Instagram'ın Microsoft Store'de uygulaması var. Fakat sanal emülatör olmadan Instagram'ı bilgisayara yükleyip story paylaşmak, süreli mesajları görmek, çıkartmaları kullanmak istiyorum. Nasıl yapacağım?

Sanırsam bu mümkün değil, Instagram'ı mobil özellikleriyle şu an sadece emülatör aracılığıyla kullanabiliyoruz diye biliyorum.

Merhaba, biliyoruz ki Instagram'ın Microsoft Store'de uygulaması var. Fakat sanal emülatör olmadan Instagram'ı bilgisayara yükleyip story paylaşmak, süreli mesajları görmek, çıkartmaları kullanmak istiyorum. Nasıl yapacağım?
Maalesef bu mümkün değil illa emulatör kullanman lazım istersen gameloop ile indirebilirsin instagramı.

Maalesef bu mümkün değil illa emulatör kullanman lazım istersen gameloop ile indirebilirsin instagramı.
1675166319844.png
Mümkün değil?

Windows 11'de Android uygulamalarına destek yok muydu? Türkiye için henüz açılmamıştı sanırım ama biraz araştırarak nasıl yapıldığını öğrenebilir ve APK olarak kurabilirsiniz.

Merhaba, biliyoruz ki Instagram'ın Microsoft Store'de uygulaması var. Fakat sanal emülatör olmadan Instagram'ı bilgisayara yükleyip story paylaşmak, süreli mesajları görmek, çıkartmaları kullanmak istiyorum.
Arkadaş onu istemediğini belirtmiş ya.

Google da instagram sayfasını açıp kısayol açıp oarada yer alan pencere olarak açı seçerseniz uygulama olarak yükler

Yeni konular

Geri
Yukarı