Instagram, Post, Story İndirme Uygulaması

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben beğendim postları indirmek istiyorum ama bazı sayfalar gizli oluyor. Bazı sayfalar gizli olsa bile çalıp kaynak vermeden paylaşıyorlar. Bildiğiniz takip ettiğim sayfaların gizli de olsa videolarını indirebileceğim bir iOS uygulaması var mıdır?

Merhaba, ben beğendim postları indirmek istiyorum ama bazı sayfalar gizli oluyor. Bazı sayfalar gizli olsa bile çalıp kaynak vermeden paylaşıyorlar. Bildiğiniz takip ettiğim sayfaların gizli de olsa videolarını indirebileceğim bir iOS uygulaması var mıdır?
İnsta Aero diye bir program var yorum bile kopyalayabiliyorsunuz. Ama güvenlik konusunda kesin birşey söylemek zor.

İnstagram+ uygulamalar var onları kullanabilirsiniz.
Örnek verebilir misiniz?
İnsta Aero diye bir program var yorum bile kopyalayabiliyorsunuz. Ama güvenlik konusunda kesin birşey söylemek zor.
Güvenlik konusu önemli sayfayı büyütüp büyütüp elimden kaçırmak istemem.
IOS imkansız hocam, Android cephesinde var.
İmkansız olmamalı ya.
TweakBox - Your Favourite App Store (tweakboxapp.com)
Burdan modlu instagram indirebilirsiniz ama kurulumu vs. zordur.
Güvenlik açısından güvenilir mi bilmiyorum ama ben kendim kullandım bi sorunda yaşamadım.
Tam olarak olayı nedir? İOS AppStore dışında kuruluma izin veriyor mu?

Örnek verebilir misiniz?

Güvenlik konusu önemli sayfayı büyütüp büyütüp elimden kaçırmak istemem.

İmkansız olmamalı ya.

Tam olarak olayı nedir? İOS AppStore dışında kuruluma izin veriyor mu?
Bu uygulamayı kurup ayarlardan izin veriyorsunuz.Uygulamayı açtıktan sonra popüler uygulamalardan İnstagram Rocket var onu indirip kurup yine ayarlardan izin veriyorsunuz.
Bu kadar rahatça kullanabilirsiniz.
Kendim kullandım bir sorun yaşamadım ama dediğim gibi güvenlik konusunda bir fikir veremiyorum.

Bu uygulamayı kurup ayarlardan izin veriyorsunuz.Uygulamayı açtıktan sonra popüler uygulamalardan İnstagram Rocket var onu indirip kurup yine ayarlardan izin veriyorsunuz.
Kendim kullandım bir sorun yaşamadım ama dediğim gibi güvenlik konusunda bir fikir veremiyorum.
Deneyip geri dönüş sağlayacağım buraya.
İnstagram Rocket uygulamasını indirirken hata alıyorum. Uygulamayı sorunsuz şekilde indirip kurdum. Dediğim gibi İnstagram Rocket uygulamasında hata veriyor. Dostum galiba cihaza Jailbreak gerekiyor benim cihazım Jailbreak'sız ondan olabilir mi?

Son düzenleme:
Deneyip geri dönüş sağlayacağım buraya.

İnstagram Rocket uygulamasını indirirken hata alıyorum. Uygulamayı sorunsuz şekilde indirip kurdum. Dediğim gibi İnstagram Rocket uygulamasında hata veriyor. Dostum galiba cihaza Jailbreak gerekiyor benim cihazım Jailbreak'sız ondan olabilir mi?
Yüksek ihtimal ondan bende indirirken hata alıyordum.
Başka bildiğim İOS'ta yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı