Instagram sahte hesabının sahibi öğrenilebilir mi?

Ahmet995

Picopat
Katılım
9 Nisan 2021
Mesajlar
257
Çözümler
1
Arkadaşlar, direkt konuya giriyorum. Benim yakın arkadaşımın sevdiği bir kız var. Ben de onun adına fake hesap açtım, arkadaşıma şaka yapmak istedim. Hiçbir şey de yazmadım. Direkt o kızın gerçek hesabına mesaj atmış bu sen misin diye, kız da yok demiş, kıza vermiş Instagram'i. Fake hesapta kızın fotoğrafi var. Biraz önce o fake hesaba başka ilden giriş yapıldı. Şifreyi değiştirdim. Bu kız bu fake hesabinin benim olduğumu öğrenebilir mi? Polise falan gider mi?
 

Vincent Malloy

Decapat
Katılım
12 Nisan 2020
Mesajlar
2.483
Çözümler
18
Kız kendi başına öğrenemez ama şikayet ederse açığa çıkarsın. Bir suç işlemişsin başkasına ait profil açarak, kıza özelden yazıp özür dile konu kapansın.
 

adddaaaaal11

Centipat
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
1.894
Makaleler
4
Çözümler
18
Yer
Rusya
Öğrenemez. Kızı tanımadığım için şikayet eder mi orasını bilemem. Sen hesabı kapat. Bundan sonra da böyle çocukça hareketler yapma.
 
KS
KS
Ahmet995

Ahmet995

Picopat
Katılım
9 Nisan 2021
Mesajlar
257
Çözümler
1
Orayı atlamışım okurken kusura bakmayın. Belki şikayet etmiş ve incelemeye alınmış bile olabilirsin, yerinde olsam o arkadaşına söyler, kızdan bu durumun neye vardığını öğrenirdim.

Olay daha 1 saat önce oldu.
1 gün geçti şu anda bir şey olmadı ileride bir şey olur mu herhangi bir küfür hakaret taciz falan yok sadece pp ve kullanıcı adını kullanarak fake hesap açtım ileride bir sorun olur mu polise falan gitmiş midir?
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı