Instagram sayfa büyütme

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba bugün bir Instagram sayfası kurdum. Bu sayfayı nasıl büyüyeceğime dair hiçbir fikrim yok işte burada sizin yardımlarınızı almak için bu konuyu kurdum.
Edit sayfası.
Pek bir çevrem yok.
İlk kez bir sayfa kuruyorum sayfa büyütme yöntemleri hakkında fikrim yok.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Bazı forumlarda reklamla garantili takipçi hizmetleri veriliyor. Sponsor hesap olarak sizin hesabınızı gösteriyorlar birçok hesapla birlikte. Ne kadar büyük sayfadan reklam yapılırsa o kadar takipçi kazanabiliyorsun ve maliyetide ona göre oluyor. Bu ücretli hali.

Ücretsiz olarka da, yine 1 2 veya 5k takipçiyi önce satın alabilir, daha sonra da alanını ilgilendiren büyük sayfalardaki yorum yapan kullanıcılara takip isteği atarak geri takip yapmalarını sağlayabilirsiniz. Farklı bir sayfa açarak büyük sayfaların altına sayfanın reklamını da atabilirsiniz.

Dostlar merhaba bugün bir Instagram sayfası kurdum. Bu sayfayı nasıl büyüyeceğime dair hiçbir fikrim yok işte burada sizin yardımlarınızı almak için bu konuyu kurdum.
Edit sayfası.
Pek bir çevrem yok.
İlk kez bir sayfa kuruyorum sayfa büyütme yöntemleri hakkında fikrim yok.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Benim eski bir sayfam vardı bence karşılıklı reklam grupları falan var oralara girmeye çalış.
Bu arada yukarıdaki arkadaşın dediği takipçi atmayı bedavaya size sağlayabilirim.

Benim eski bir sayfam vardı bence karşılıklı reklam grupları falan var oralara girmeye çalış.
Bu arada yukarıdaki arkadaşın dediği takipçi atmayı bedavaya size sağlayabilirim.

Takipçi atma olayı biraz saçma geliyor. Takipciler geri çıkmıycak mı?Peki nasıl sağlıycaksınız?
Bazı forumlarda reklamla garantili takipçi hizmetleri veriliyor. Sponsor hesap olarak sizin hesabınızı gösteriyorlar birçok hesapla birlikte. Ne kadar büyük sayfadan reklam yapılırsa o kadar takipçi kazanabiliyorsun ve maliyetide ona göre oluyor. Bu ücretli hali.

Ücretsiz olarka da, yine 1 2 veya 5K takipçiyi önce satın alabilir, daha sonra da alanını ilgilendiren büyük sayfalardaki yorum yapan kullanıcılara takip isteği atarak geri takip yapmalarını sağlayabilirsiniz. Farklı bir sayfa açarak büyük sayfaların altına sayfanın reklamını da atabilirsiniz.

Bu işe ücret yatıramam suanlik.

Geri
Yukarı