Instagram sayfama tasarım nasıl yapabilirim?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Instagram sayfası açtım. Konusu habercilik. Yani gündem, dünya gündemi vs. haberleri paylaşırken telefondan yapabileceğim banner, tasarım nasıl yaparım?

Mobildeki uygulamalar genelde bir fotoğrafı düzenlemek, editlemek için kullanılıyor. Instagram ağırlıklı hepsi. Birden çok katman ile çalışabileceğin bir uygulamayı bulman zor olur. PicsArt biraz daha detaylıydı diğerlerine göre. Bir bakabilirsin. Onda olma olasılığı biraz daha yüksek.

Zorlanırsanız birine yaptırabilirsiniz, mobilde hiç denemedim bilmiyorum kusura bakmayın.

PicsArt, Polarr veya Inshot kullanabilirsin edit için. Çizim yapacaksan Autodesk olabilir. (Kalem şart elle çok zor telefonda Autodesk için.)

Zorlanırsanız birine yaptırabilirsiniz, mobilde hiç denemedim bilmiyorum kusura bakmayın.

Bilgisayarda var mıdır?
Mobildeki uygulamalar genelde bir fotoğrafı düzenlemek, editlemek için kullanılıyor. Instagram ağırlıklı hepsi. Birden çok katman ile çalışabileceğin bir uygulamayı bulman zor olur. Picsart biraz daha detaylıydı diğerlerine göre. Bir bakabilirsin. Onda olma olasılığı biraz daha yüksek.

Tamamdır bakacağım uygulamaya sağ olun :)

Ücretli program mı ücretsiz mı istiyorsunuz?

Ücretli: Illustrator cc 2021, Photoshop cc 2021.

Ücretsiz: Autodesk (ben basit çizimlerim için kullanıyordum)

Adobe programlarnın fiyatı biraz uçuk maalesef. Autodesk'e bakacağım sağ olun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı