Instagram takipçi arttırmak

Okuyorsan okulundaki insanlara istek at hesabını aktif tut. Aktif gerçek hayatın kadar sosyal medyadaki hayatın seni temsil eder. İnsanlarla iletişimin kolaylaşır.

Instagram hesabım 3 kez kapandı şuanki hesabım 150 takipçi ve arttırmak istiyorum bazı sitelere giriyorum. Ya da bir hesap açıp fakat kendi hesabımın adını yazdığımda sayfa bulunamıyor ya da hata veriyor. Kullanıcı adımı hiçbir yer bulamıyor görünmez gibiyim nedeni nedir ya da takipçi arttırmak için ne yapmalıyım?
merhaba büyütmek istiyorsan sayfanı vs ben takipçi satıyorum

Reklam ver, bol bol post ve hikaye paylaş. Duruma bağlı takipçi satın alabilirsin. Aldığın yerden yere göre değişir fakat her gelen takipçi bot olmuyor ve buna bağlı olarak fiyatı artıyor.

bu siteden takipçi almıştım. satın alma işlemi yapar yapmaz faturamı gönderdiler. canlı destek benimle iletişime geçti, hemen bilgilendirdiler. birkaç gün içerisinde de takipçilerin artışı tamamlandı. tavsiye ederim takipçi kalitesi güzel düşüş de yaşamadım

bu siteden takipçi almıştım. satın alma işlemi yapar yapmaz faturamı gönderdiler. canlı destek benimle iletişime geçti, hemen bilgilendirdiler. birkaç gün içerisinde de takipçilerin artışı tamamlandı. tavsiye ederim takipçi kalitesi güzel düşüş de yaşamadım
45tl pahalı 1k için ben 20tl ye satıyorum 1k yı %5-10 düşme oluyor sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı