Instagram takipçi hilesine karşın dava açar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SametBilisim

Hectopat
Daha fazla  
İnstagram'da takipçi hilesi sitesi kurarsam Instagram dava açabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam 'hile' diyor bakın. Bu Instagram'ın politikalarında yapılmaması gerekenlerde bulunuyor. Eğer adamlar fark ederse veya bulurlarsa siten anında kapatılacak. Sana ulaşmaları da zor olmayacaktır.

Adam 'hile' diyor bakın. Bu Instagram'ın politikalarında yapılmaması gerekenlerde bulunuyor. Eğer adamlar fark ederse veya bulurlarsa siten anında kapatılacak. Sana ulaşmaları da zor olmayacaktır.
Ben bi script buldum takibe takip mi yapıyor bilmiyorum.

Takip edenler bot mu oluyor yoksa gerçek kullanıcılar mı ?
Instaweb scriptini kullanacağım user ekleme var galiba gerçek kullanıcı.

Token mantığıyla mı çalışıyor acaba o da? Öyleyse sıkıntı çünkü. Gerçek kullanıcılara birşey yaptırmaman lazım, kendi açtığın hesaplardan takip ettirirsen sorun olacağını sanmıyorum.

Token mantığıyla mı çalışıyor acaba o da? Öyleyse sıkıntı çünkü. Gerçek kullanıcılara birşey yaptırmaman lazım, kendi açtığın hesaplardan takip ettirirsen sorun olacağını sanmıyorum.
User ekleme var oraya kendi açtığım userleri yazsam olur değil mi? Bir de Instagram dava açmaz değil mi?

Instagram API kullanacaksanız büyük ihtimalle sizin üzerinizde her hakka sahiptirler :)

Havuz sistemini kullanıyormuş.

Instagram API kullanacaksanız büyük ihtimalle sizin üzerinizde her hakka sahiptirler :)
Nasıl yani biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı