Instagram takipçi nasıl arttırılır?

Margot Robbie

Kilopat
Yer
Queensland
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Instagram ile ilgili birkaç tane sorum olacak, vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

1-) Instagram'da yeni bir sayfa açtım. 1 hafta oldu neredeyse, 40 civarı takipçi var. Günde 3-4 tane post atmaya çalışıyorum. Hashtag kullanıyorum, Reels'e video yüklemeye çalışıyorum. Daha fazla nasıl takipçi kasabilirim?

2-) takipçi satın alsam hesabıma bir şey olur mu?

3-) Bir de ben fazla kişiyi takip ettiğim için takip etme banı yedim. 1 gün sürdü banın kalkması. Ondan sonra yine fazla kişiyi takip ettim, yine takip etme banı yedim. Bu ban 3 gündür kalkmadı, yakın zamanda kalkar mı?

Son düzenleme:
Takipçi satın alırsan hesabına bir şey olmama garantisi yok elbette ama en güvenli yöntemleri tercih edebilirsin.

Öncelikle hesabına giriş yaptırmaya çalışan servislerden uzak dur. Sadece kullanıcı adınla sipariş verebileceğin birkaç eski ve köklü smm panelden hizmet almanı öneririm. Reklam olmaması açısından ismini paylaşmıyorum.

Bu sitelerden 1000 takipçi başına 30-100 TL arasında ücret ödeyerek takipçi alabilirsin.

Bu takipçilerin sınıfları vardır. Yerli, yabancı, yerli aktif, yabancı aktif, sadece bot, karışık, sadece kadın, sadece erkek gibi paketler var. Sadece göstermelik 1000 tane alıp hesabın biraz ciddiye alınmasını sağlayabilirsin.

Gerçek takipçilerde düşüş olur. Zorla birini takip ettirdikleri için doğal olarak sizi anasayfada görünce takipten çıkarlar. Botlar da bot olduğu belli olan kullanıcılardır bu yüzden tercih edilmez. Bot kullanıcılar birden kapatılabilir, takipçi sayınız aniden düşebilir. Kapanmayan ya da 365 gün telafi garantili takipçi servisleri çıkardılar bunlara karşı.
Bu bilgilere göre araştırma yapabilirsiniz.

Bot bastırmanı önermiyorum hendi hesabıma arkadaşım tarafından bot bastırdım yaklaşık 2.5k takipci Discord'da tanışmıştık yani sanal 2-3 gün sonra teksas civarında birinin hesabımın çaldığını gördüm ve ne yazkikki benim hesabımdanda bot basılmış yani 100-150 kişiyi takip ediyordum takip bir anda 500'lere dayanmıştı hespide tanımadığım hesaplar hesabı tekrar aldım ancak o kişiyi hesaptan çıkaramadım ve hesabı sildim yeni hesap açtım eğer gerçekten tanıdığın güvendiğin gerçekte gördüğün kişilere bot bastır onun dışı bot bastırmaya önermiyorum.

Takipçi satın alırsan hesabına bir şey olmama garantisi yok elbette ama en güvenli yöntemleri tercih edebilirsin.

Öncelikle hesabına giriş yaptırmaya çalışan servislerden uzak dur. Sadece kullanıcı adınla sipariş verebileceğin birkaç eski ve köklü smm panelden hizmet almanı öneririm. Reklam olmaması açısından ismini paylaşmıyorum.

Bu sitelerden 1000 takipçi başına 30-100 TL arasında ücret ödeyerek takipçi alabilirsin.

Bu takipçilerin sınıfları vardır. Yerli, yabancı, yerli aktif, yabancı aktif, sadece bot, karışık, sadece kadın, sadece erkek gibi paketler var. Sadece göstermelik 1000 tane alıp hesabın biraz ciddiye alınmasını sağlayabilirsin.

Gerçek takipçilerde düşüş olur. Zorla birini takip ettirdikleri için doğal olarak sizi anasayfada görünce takipten çıkarlar. Botlar da bot olduğu belli olan kullanıcılardır bu yüzden tercih edilmez. Bot kullanıcılar birden kapatılabilir, takipçi sayınız aniden düşebilir. Kapanmayan ya da 365 gün telafi garantili takipçi servisleri çıkardılar bunlara karşı.
Bu bilgilere göre araştırma yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için, zahmet olmazsa özelden yazabilir misiniz güvenli ve köklü takipçi satan siteleri.

Geri
Yukarı