Instagram takipçilerim gözükmüyor

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
20-30k takipçim var. Başka hesaptan bakınca takipçilerim gözüküyor ama kendi hesabımdan bakınca gözükmüyor. Sebebi ne olabilir?

1624447177980.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınız spamda olabilir. Tam bilmiyorum ama spamda olunca genellikle böyle oluyor. Yorum beğeni kaydetme atamıyorsunuz.

Evet, bot bastım. Düzelir mi ne yapmam lazım?
10 Gün bekleyebilirsiniz. Yaklaşık 10 günde attığınız botların büyük kısmı düşecektir (Spamda olmanızın sebebi biraz daha kalitesiz ve aynı IP'lerden geçersiz (spam) takipçi almış olmanız) Siz 10.000 Takipçi gönderdiyseniz spam olan örneğin 6.000 varsa silinir. Ardından 1-2 günde düzelir. 10 Günde çözüleceğini düşünüyorum. Çözülmezse tekrardan konu açın ve beni etiketleyebilirsiniz.

10 Gün bekleyebilirsiniz. Yaklaşık 10 günde attığınız botların büyük kısmı düşecektir (Spamda olmanızın sebebi biraz daha kalitesiz ve aynı IP'lerden geçersiz (spam) takipçi almış olmanız) Siz 10.000 Takipçi gönderdiyseniz spam olan örneğin 6.000 varsa silinir. Ardından 1-2 günde düzelir. 10 Günde çözüleceğini düşünüyorum. Çözülmezse tekrardan konu açın ve beni etiketleyebilirsiniz.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı