Instagram "tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle"

Yer
İstanbul/Ataşehir
Profilimden takip ettiklerim bölümüne girmek istediğimde "tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle" yazıyor. Bu neden olabilir acaba, araştırdım ama düzeltemedim. Uygulamayı da sildim olmadı, diğer hesabımda bu sorun olmuyor.
Ayrıca Instagram ön belleğini temizledikten sonra giriliyor, fakat tekrardan uygulamaya girince dediğim yere basınca yine aynı şey oluyor.
İlgilenirseniz teşekkür ederim.

Evet güncelledim, ayrıca biraz önce girdim. İkinci denemede olmadı. Sanırım dediğiniz gibi bir durum var. Desteğe sorunu bildirdim bekliyorum.

Geri dönüş sağlarlar kısa zamanda. Olmadı birkaç hafta profilinize girmemeyi tercih edin, sorun hallolur diye düşünüyorum.

"Takipçi" bölümünde böyle bir şey olmuyor.
"Takip" bölümüne sık girdiğim için olduğu kanaatindeyim.

Bende o kısma sık sık girmemenizden bahsetmiştim. Eğer bu sorun hallolmaz ise bazı uygulamalar var takip ettiklerin veya takipçilerin ile ilgili. Güvenilir bir uygulama bulursanız oradan da takip ettiklerinize bakarsınız. Ama dediğim gibi güvenilir olmalı yoksa hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Bende o kısma sık sık girmemenizden bahsetmiştim. Eğer bu sorun hallolmaz ise bazı uygulamalar var takip ettiklerin veya takipçilerin ile ilgili. Güvenilir bir uygulama bulursanız oradan da takip ettiklerinize bakarsınız. Ama dediğim gibi güvenilir olmalı yoksa hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Tekrar denedim ve girildi. Tamamıyla süre ile ilgisi var bu durumun. Saçma ama gerçekten böyle. Şimdi denedim yine olmuyor. Bu tamamen ne ile alakalı bir durum acaba?
@Morali Bozuk

Hocam sorunu halledebildiniz mi? Takipçilere girmeye çalışınca aynı hatayı alıyorum. İnternet sitesinden girince sorun yok androidden girince hatayı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı