Instagram tişört sayfalarından tişört önerisi

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle merhaba. Bildiğiniz üzere her şey gün geçtikçe zamlanıyor. Ben de dişimden tırnağımdan ayırdığım 100₺ ile beni 1-2 ay idare edecek 2 tane tişört almak istiyorum. Yani normal sitelere baktım pek bir şey bulamadım. Ben de Instagram sayfalarına yönelmek istiyorum. Bazı kişiler "dolandırılmayı ne kadar çok istiyorsun, oralara yönelme." diyecekler. Ama fiyatlar belli elde olan bütçe belli. Ek olarak işini düzgün yapan sayfalar var. Zaten idare etsin yeter. Son olarak bazı kişiler önermek ister belki. Bedenim xxl, oversize, bisiklet yaka, beyaz ve siyah renklerinde bir tişört alacağım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Yıllar önce Instagram'da 5 tişört 100 TL diye alan arkadaşım vardi. Tişörtler atletten halliceydi resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram sayfalarından maalesef alışveriş yapılmaz. Çoğu dolandırıcı oluyor ya da replika ürün gönderiyor. Görerek almanız daha iyi olur tabii ki o parayla daha iyi ürünler alırsınız. Bulunduğunuz ildeki bit pazarına falan da bakabilirsiniz, orada da olur.

Instagram sayfalarından maalesef alışveriş yapılmaz. Çoğu dolandırıcı oluyor ya da replika ürün gönderiyor. Görerek almanız daha iyi olur tabii ki o parayla daha iyi ürünler alırsınız. Bulunduğunuz ildeki bit pazarına falan da bakabilirsiniz, orada da olur.
Bizim burada bit pazarı ne arar. Satan kişilere özel bir alan var orada zaten pahalı. Çarşambadan çarşambaya açılır.

Geri
Yukarı