Çözüldü Instagram "Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Firat Akdogan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben eskiden de kullanmış olduğum takibi bırakanlar veya takip etmeyenleri görmek için Twitly isimli programa giriş yaptım. Yarım saat sonra bu şekilde bir hata aldım ana sayfamda hiçbir şey yok fakat keşfeti görebiliyorum. Bütün hesaplardan çıkış yaptım uygulamayı da sildim, sorun bildir de dedim. Bu sorun çözülür mü acaba?
Yardım eder misiniz?

resim_2022-09-09_155724311.png

Bu hata, genelde çok hızlı beğeni, takip, yorum yaptığında oluyor. Zaten Insatgram'da 3. Parti uygulama kullanımı yasak ki. Keşke yapmasaydın bu tür uygulamalar hesabı da çalabiliyor.

Bu hata, genelde çok hızlı beğeni, takip, yorum yaptığında oluyor. Zaten Insatgram'da 3. Parti uygulama kullanımı yasak ki. Keşke yapmasaydın bu tür uygulamalar hesabı da çalabiliyor.

Ben de sonradan öğrendim. Acaba düzelir mi? Hesabım önemli benim için. Bilgisayardan girdiğimde ana sayfa görünüyor fakat hikayeler görünmüyor.

Ben de sonradan öğrendim. Acaba düzelir mi? Hesabım önemli benim için. Bilgisayardan girdiğimde ana sayfa görünüyor fakat hikayeler görünmüyor.
Bir süre sonra düzelir merak etme. Askıya alınmadığı sürece sorun yok. Bende 2 Güne düzelmişti. Bazen daha kısa sürüyor.

Bir kaç kez sorun bildir bir daha da 3. parti uygulama kullanma 1-2 güne düzelecektir.
Tamam çok teşekkür ederim asla kullanmam daha. Ben takibi kim bıraktı ona bakmak için giriş yapmıştım ama daha yapmam.

Arkadaşlar sorun kendi kendine düzeldi. Teşekkürler size de.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı