Instagram 'u' ile başlayan mail uzantısı

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Hesabım 2 gündür kendi kendine çıkış yapıyordu. Ben de şifre değiştirmek için mail atmasını istedim ama @u ile başlayan bir maile kod gönderdi. Bende böyle bir mail hesabı yok, sanırım çalınmış. Bunun için ne yapabilirim? Instagram hesabım Facebook hesabıma bağlı bu arada.

Facebook üzerinden giriş yapmayı denediniz mi?

Evet öyle yaptığım zaman giriyor ama 1 saat sonra kendi kendine tekrar çıkış yapıyor.
şuandada hiçbir şekilde giremiyorum adam tamamen kendi üstüne yapmış hesabı.

1618319426758.png

Kayıt olduğunuz mail adresi hatırlıyorsanız oraya mail değişirtirme zamanında bir tane kod gelmesi gerekmiyor mu baksanız belki orda mail adresinin ne olduğunu görürsünüz.

Evet öyle yaptığım zaman giriyor ama 1 saat sonra kendi kendine tekrar çıkış yapıyor.
şuandada hiçbir şekilde giremiyorum adam tamamen kendi üstüne yapmış hesabı.

Eki Görüntüle 972489
Önceki mail ilk maili miydi hesabınızın? Eğer öyleyse mail atın ve mailin bilginiz dışında değiştirildiğini belirtin.

Önceki mail ilk maili miydi hesabınızın? Eğer öyleyse mail atın ve mailin bilginiz dışında değiştirildiğini belirtin.

Mail attım zatende cevap vermiyorlar 1 gündür.
Kayıt olduğunuz mail adresi hatırlıyorsanız oraya mail değişirtirme zamanında bir tane kod gelmesi gerekmiyor mu baksanız belki orada mail adresinin ne olduğunu görürsünüz.

Kod vs. hiçbir şey gelmemiş ayrıca telefon numaram falan bile ekliydi ama nasıl başardılarsa ruhum duymadan almışlar hesabı.

Mail attım zatende cevap vermiyorlar 1 gündür.

Kod vs. hiçbir şey gelmemiş ayrıca telefon numaram falan bile ekliydi ama nasıl başardılarsa ruhum duymadan almışlar hesabı.
Hocam sakin tek mail atan siz değilsiniz sonuçta o tür destek sistemlerinde 3-5 gün sürebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı