Instagram üzerinden e-ticaret nasıl yapılır?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhabalar,

Bir iş yeri ile anlaştım. Instagram üzerinden onların adına satış yapacağım ve satılan her ürün başı %15-20 arası komisyon alacağım. Ürün çekimlerini vs. yapıp, düzenledikten sonra Instagram'a yükleyeceğim. Ayrıca Instagram'a reklam vs. falan da vereceğim. Reklam bütçesi şu anlık 250 TL, duruma göre artacak. Çekim alanı olarak mini-studio almayı düşünüyorum.

Bunu almayı düşünüyorum. Bunun içinde ürünleri vs. çekeceğim. Bana neler önerebilirsiniz? Şunu yapma, bunu yap dediğiniz şeyler nelerdir? Kısacası önerilerinizi bekliyorum.

Ne kadar arttırmalıyım? 500 TL?
Bazı sayfalar reklam storyleri falan atıyorlar da ne kadar istiyorlar bilmiyorum. Böyle birkaç sayfaya reklam verirseniz hızlı dönüş alabilirsiniz. Bir de sahte whatsapp konuşmaları hazırlayıp kendi hikayelerinize ekleyebilirsiniz: olumlu dönüşler, satış aşamaları gibi.

Bazı sayfalar reklam storyleri falan atıyorlar. ne kadar istiyorlar bilmiyorum. Böyle birkaç sayfaya reklam verirseniz hızlı dönüş alabilirsiniz. Bir de sahte WhatsApp konuşmaları hazırlayıp kendi hikayelerinize ekleyebilirsiniz: olumlu dönüşler, satış aşamaları gibi.
Sahteyle işim olmaz, sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı