Instagram üzerinden küfür eden kişiyi CİMER'e vermek

Bununla ilgili bir yazıda okumuştum sizlerle paylaşmak için arama yaptım ama bulamadım o yüzden aklımda kalanlardan yazacağım CİMER'e neredeyse her şeyi şikayet edebilirsiniz ekmek alamamaktan tutun telefon faturasının fala gelmesine kadar sosyal medya küfründen tutun yüz yüze kavgasına kadar her şeyi yazabilirsiniz.
Dava ile daha çok uğraştırırsın. Evine tebligat gittiğindeki durum daha ciddi olacaktır.

Görsellerde ekledim bayağı ağır küfürler etti.

Dava ile uğraşacak kadar derdim yok zaten normal şartlarda umrumda olmazdı engeller geçerdim lakin üstü üstüne küfürler edince sinirim bozuldu ben de cimere atayım dedim.

Üstüne düşmelik bir durum yok ki görselleri paylaşıp gönderip bekleyeceğim.

Bununla ilgili bir yazıda okumuştum sizlerle paylaşmak için arama yaptım ama bulamadım o yüzden aklımda kalanlardan yazacağım CİMER'e neredeyse her şeyi şikayet edebilirsiniz ekmek alamamaktan tutun telefon faturasının fala gelmesine kadar sosyal medya küfründen tutun yüz yüze kavgasına kadar her şeyi yazabilirsiniz.

İsterse 1913'ten beri sanalda olsun mahkemede bunun bir önemi yok. Çıkıp ifadesinde çok pişmanım çok özür dilerim deyip durur.
İşte CİMER'e vermek istiyorum ama altından bir şey cıkar mı emin değilim.

Olayın nasıl olduğunu sormak için müşteki olarak adliyeye gidersin. Eğer olayın başında sende de suç varsa bilemem ama yok ise daha da gitmezsin.

Son düzenleme:
Görsellerde ekledim bayağı ağır küfürler etti.

Dava ile uğraşacak kadar derdim yok zaten normal şartlarda umrumda olmazdı engeller geçerdim lakin üstü üstüne küfürler edince sinirim bozuldu ben de cimere atayım dedim.

Üstüne düşmelik bir durum yok ki görselleri paylaşıp gönderip bekleyeceğim.

Discord muhabbeti mi?

Olayın nasıl olduğunu sormak için müşteki olarak adliyeye gidersin. Eğer olayın başında sende de suç varsa bilemem ama yok ise daha da gitmezsin.

Tüm konuşmamız bu kadar işte argo bile kullanmadım.
İsterse 1913'ten beri sanalda olsun mahkemede bunun bir önemi yok. Çıkıp ifadesinde çok pişmanım çok özür dilerim deyip durur.

Anlatamadım işte kendisine.

Soğuk kanlılığımı sonuna kadar koruyup asla ve asla küfür etmedim bir şahsa tamamen bilgilendirmek için bir yorum yazdım, bana anlamını bilmediği küfürler etti. 2013'ten beri "sanal"dayım dedi falan işte, ben bu şahsı CİMER'e versem yazdıklarına pişman olur mu yoksa CİMER'dekiler gülüp geçer mi?
Eğer fake hesaptan yazdıysa bulamazsınız. İnstagram, Türkiye ile paylaşmıyor bilgileri. Eğer fake değilde kendi hesabından yazdıysa belki bulunabilir.

Ya abicim! Afedersiniz ota çöpe CİMER'e şikayet etmeyi bırakın. Adamlar napacak sana ettiği küfürü? Gözaltına mı alacaklar? Sana "Elinizdeki belgelerle bulunduğunuz yerdeki adliyeye başvurun" diyeceklerdir en fazla. Uğraşırım diyorsan ver avukata. Kimsenin kimseye hakaret, küfür etme hakkı yoktur fakat bizim ülkedeki en basit anlaşmazlıklar bile birkaç yıl sürebildiği için, bu süreçte yaşanacak yorgunluk, bıkkınlık, maddi(avukat, mahkeme giderleri) sıkıntılar nedeniyle pek yanaşılmıyor mahkemelere.

Ya abicim! Afedersiniz ota çöpe Cimer'e şikayet etmeyi bırakın. Adamlar napacak sana ettiği küfürü? Gözaltına mı alacaklar? Sana "elinizdeki belgelerle bulunduğunuz yerdeki adliyeye başvurun" diyeceklerdir en fazla. Uğraşırım diyorsan ver avukata. Kimsenin kimseye hakaret, küfür etme hakkı yoktur fakat bizim ülkedeki en basit anlaşmazlıklar bile birkaç yıl sürebildiği için, bu süreçte yaşanacak yorgunluk, bıkkınlık, maddi(avukat, mahkeme giderleri) sıkıntılar nedeniyle pek yanaşılmıyor mahkemelere.

Cimere şikayet edip bırakırım yorulmalık bir durum yok aslında normalde olsa çok kale almazdım ama dediğim gibi üstü üstüne küfürler edince üstelik aileme küfür edince daha da sinirlerim bozuldu.

Geri
Yukarı