Instagram uygulamasını açınca beyaz ekran kalıyor

editbs00

Centipat
Daha fazla  
Chrome'dan hesaba girilebiliyor ama Instagram'a basınca beyaz ekran alıyorum telefonu kapatıp açtım.
Instagram'ın verilerini sildim, indirip yükledim internet değiştirdim olmadı. Sorunum hala devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnstagram yine saçma sapan özellik deniyordur. Bazı hesaplara böyle denk gelebiliyor. Mesela 1.5 aydır keşfet bölümü yüklenmiyordu bende ama bazı kişiler de bu sorun yoktu. 1.5 ay sonra yani şuan düzelmiş durumda. Bekleyeceksiniz mecbur.

Başka hesapla deneyin benim 3 hesabım var 3'ü farklı birinde hiçbir özellik yok. 2.de küçük yenilemeler var. 3.hesap tamamen yenilenmişti.

Instagram yine saçma sapan özellik deniyordur. Bazı hesaplara böyle denk gelebiliyor. Mesela 1.5 aydır keşfet bölümü yüklenmiyordu bende ama bazı kişiler de bu sorun yoktu. 1.5 ay sonra yani şu an düzelmiş durumda. Bekleyeceksiniz mecbur.

Mesela benim bilgisayadan girebiliyorum ama telefondan Instagram'a basar basmaz beyaz ekranda kalıyor.

Başka hesapla deneyin benim 3 hesabım var 3'ü farklı birinde hiçbir özellik yok. 2.de küçük yenilemeler var. 3.hesap tamamen yenilenmişti.

Açar açmaz beyaz ekranda kalıyor hiçbir şey yok

Son düzenleme:

Geri
Yukarı