Instagram yarı siyah, yarı beyaz gözüküyor

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Daha hiç böyle bir şey görmedim. Çözülebilecek bir şey olduğunu da pek zannetmiyorum ama yine de yazmak istedim. Ben Instagram'ı koyu modda kullanıyorum normalde fakat herhangi bir postun yorumlarına girince veya işte herhangi bir şekilde ekran değiştiğinde, başka bir bölüme girince ekran böyle oluyor.

Screenshot_20210512-220224_Instagram.jpg

Screenshot_20210512-220301_Instagram.jpg

20210512_220828.jpg

20210512_220922.jpg

Not: Dikkat edin, beyaz tema olduğu zaman sayfa isimleri falan az da olsa gözüküyor. Sadece isimleri gizledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha hiç böyle bir şey görmedim. Çözülebilecek bir şey olduğunu da pek zannetmiyorum ama yine de yazmak istedim. Ben Instagram'ı koyu modda kullanıyorum normalde fakat herhangi bir postun yorumlarına girince veya işte herhangi bir şekilde ekran değiştiğinde, başka bir bölüme girince ekran böyle oluyor.

Eki Görüntüle 1020518

Eki Görüntüle 1020515

Eki Görüntüle 1020516

Eki Görüntüle 1020517

Not: Dikkat edin, beyaz tema olduğu zaman sayfa isimleri falan az da olsa gözüküyor. Sadece isimleri gizledim.
Çok ilginç. Bu sorun iPhone kullandığımda renkleri ters çevir yaptığımda oluyordu ancak sanırım bu cihaz Android. Kullandığınız Instagram sürümü nedir?

Eki Görüntüle 1020518

Eki Görüntüle 1020515

Eki Görüntüle 1020516

Eki Görüntüle 1020517

Ayarlardan, siyah veya beyaz tema seçme seçeneği vardi ama nerede olduğunu bilmiyorum oradan düzeltiliyor ben Siyah tema kullanıyorum

Meizu Note 9 kullanıyorum. Instagram koyu temadayken bende de zaman zaman böyle oluyor. Uygulamayı kapatıp açınca düzeliyor tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı