Instagram'a giriş yapılmıyor

00PARZIVAL00

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Instagram'a normal giriliydim, ama anlamadığım bir şekilde kendiliğinden çıkış yapmış ve geri girmeye çalıştığımda sabahtan beri "bir hata oluştu" tarzında mesajlar veriyor, giriş yapamıyor seçeneklerinden Gmail'e bir bağlantı gönderdim giriş için, fakat o bağlantı da geçersiz diyor. Sizde de böyle bir sorun var mı? Ayrıca sonra tekrar Instagram'a girince birden benim hesabım da açıldı, fakat 1-2 saniye sonra yine giriş ekranına geri döndü, tarayıcıyı falanda sıfırlamadım, acaba niye böyle bir şey oldu?

Merhaba, Instagram'a normal giriliydim, ama anlamadığım bir şekilde kendiliğinden çıkış yapmış ve geri girmeye çalıştığımda sabahtan beri "bir hata oluştu" tarzında mesajlar veriyor, giriş yapamıyor seçeneklerinden Gmail'e bir bağlantı gönderdim giriş için, fakat o bağlantı da geçersiz diyor. Sizde de böyle bir sorun var mı? Ayrıca sonra tekrar Instagram'a girince birden benim hesabımda açıldı, fakat sonra yine giriş ekranına geri döndü, tarayıcıyı falanda sıfırlamadım, acaba niye böyle bir şey oldu?

Destek ekibine bağlanın. Veya farklı bir cihazda hesaba giriş yapmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı