Instagram'da beğeniler gizlenmiyor

mojoxax

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, biliyorsunuz ki Instagram beğenileri gizleme özelliğini getirdi fakat ben kendi hesabımda resim paylaştığımda resimde ki beğenileri gizleyemediğimi fark ettim, dedim acaba telefonum eski sürümde kaldığı için mi bu şekilde bir şey oldu, fakat başka bir hesaba girdiğimden telefonumdan o gönderide ki beğenileri gizleyebildiğimi fark ettim. Bu sorunu nasıl çözeceğim hiçbir fikrim yok yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 2021-07-05_10-16-46.png
    2021-07-05_10-16-46.png
    32,2 KB · Görüntüleme: 38
Ben özellik ilk geldiğinde profil -> ayarlar -> gizlilik -> gönderiler -> beğenme ve görüntülenme sayılarını gizle yolunu izleyerek yapmıştım. Kendi gönderilerinin beğeni sayılarını görüyorsun ama başkalarınınkini görmüyorsun, hiç denemedim veya sormadım ama muhtemelen onlar da seninkini görmüyor 😂. Beğenenlere tıklayarak kimler beğenmiş görünebiliyor. Umarım sorununu anlayıp yardımcı olabilmişimdir.

Evet oda bir çözüm teşekkürler, fakat o seçenekleri kendi hesabımda göremeyip başka bir hesapta görebiliyorum çok sinir bozucu bir durum, Instagram hesabım 2016 yılı tarihli kurulumu acaba güncelleme bana mı gelmedi hiçbir fikrim yok.

Geri
Yukarı