Çözüldü Instagram'da etiketlenen gönderiyi silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

508516

Centipat
Arkadaşlar bundan 4 yıl önce biri beni utanç verici bir gönderiye etiketlemiş. Utanç vericiden kastım +18 vs değil. Sadece eskilerdeki bir fotoğrafım ama profile girince altta verdiğim etiketlenenler kısmında gözüküyor. O profilin sahibi kim hatırlamıyorum ve muhtemelen şifresini de unutmuştur. Bunu sildirtmemin bir yolu var mı? Instagram destek falan iş yapar mı?

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Üç noktaya basınca ilgili gönderide "etiketi kaldır" diye bir seçenek çıkması gerek.
Onu deneyecektim ama başkalarında o gönderi gözüküyorken bende şu an gözükmüyor.
Gönderiyi gizle dedim ama sadece bende gizlendi sanırım.
Şimdi ben o gönderiyi kendimde nasıl görünebilir hale getirebilirim ki? O dediğiniz yöntemi denemek istiyorum.

@Dutchman hocam müsait olduğunuzda yardım edebilir misiniz?

Son düzenleme:
Onu deneyecektim ama başkalarında o gönderi gözüküyorken bende şu an gözükmüyor.
Gönderiyi gizle dedim ama sadece bende gizlendi sanırım.
Şimdi ben o gönderiyi kendimde nasıl görünebilir hale getirebilirim ki? O dediğiniz yöntemi denemek istiyorum.

@Dutchman hocam müsait olduğunuzda yardım edebilir misiniz?
Hmm o konuda bilgim yok ancak başka bir arkadaşınızdan gönderinin linkini paylaşmasını isteyin ve link ile deneyin.

Hmm o konuda bilgim yok ancak başka bir arkadaşınızdan gönderinin linkini paylaşmasını isteyin ve link ile deneyin.
Tamam hocam benim arkadaşlarımın mallığı normalde etiketlenenlerden kalkmış ama hesap olarak durduğu için hala duruyor dediler. O yüzden kafam karıştı. Yani şu an dediğiniz gibi etiketi kaldırmışım.

Geri
Yukarı