Instagram'da küfür polise şikayet edilir mi?

Karşıdaki Max 16 yaş berkecan sende böyle saçma bir şeye dava açarak zamanını kaybetme dava bir sonuca varamaz.

Hocam bu işin yaşla alakası yok karaktere bağlı. Ben 15 yaşındayım, milletin annesine sövmek yerine burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum, bir yere 30 kuruş borcum olsun not defterine yazıyorum, birini hiç sevmesem bile görmezden geliyorum.

Verebilirsiniz ama korkusundan hesabı kapatırsa yakalanmaz diye biliyorum çünkü Instagram'ın Türkiye'de temsilcisi yok. Uğraşmaya değmez oyunda mute atın Instagram falan vermeyin bu tarz insanlar sadece söver bir şey geçmiyor insanlar sövünce. LoL tamamiyle zaten pıçak darbesi gibi :D
LoL gelmiş geçmis en iyi oyun. Kitlesi de tam tersi.

Hocam bu işin yaşla alakası yok karaktere bağlı. Ben 15 yaşındayım, milletin annesine sövmek yerine burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum, bir yere 30 kuruş borcum olsun not defterine yazıyorum, birini hiç sevmesem bile görmezden geliyorum.
LoL kitlesinin düşünerek bu şekilde olaylar çok gördüm fakat dava olayları falan aşırı saçma geliyor bana yani daha yaşı çok genç ve davanın sonuçlarının böyle büyük olacağını sanmıyorum olacak en fazla şey giden zaman ve çocuğun ailesinden yediği dayak olacaktır

LoL kitlesinin düşünerek bu şekilde olaylar çok gördüm fakat dava olayları falan aşırı saçma geliyor bana yani daha yaşı çok genç ve davanın sonuçlarının böyle büyük olacağını sanmıyorum olacak en fazla şey giden zaman ve çocuğun ailesinden yediği dayak olacaktır

Bana edilen küfre ve ailevi değerlere yapılan saygısızlığa az bile. İnsanlar normal karşılamamı bekliyor. Böyle şeylerin olmaması lazım. Çok saçma!

Birisini dava etmeden önce şunlara dikkat et hem boşuna uğramış olmazsın.
1. senin hesabın kişisel bir hesap mı? Yani ad, soyad ve kendi fotoğrafın bulunuyor mu hesapta.
2. kullandığın uygulama yerel yasalar ile mi hareket ediyor yoksa ABD kanunlarına göre mi? Örnek meta yerel kanunlara göre hareket etmiyor gizlilik politikasında yazar bu tarz durumlar.
3. davanın sonuçlanması için karşı tarafla ilgili elinde yeterince bilgi var mı? Eğer Yoksa siber suçlar elinden geleni yapar ancak dava süreci hızlı olmaz.

Bana edilen küfre ve ailevi değerlere yapılan saygısızlığa az bile. İnsanlar normal karşılamamı bekliyor. Böyle şeylerin olmaması lazım. Çok saçma!
Aslında dediklerin mantıklı fakat ben böyle bir veledi oyun için mahkemeye götürüp uğraşamam üşenirim sonuçta olan şeyler oyundan dolayı saçmalık fakat mahkeme verip iyi bir ders almasını görmek de güzel olabilirdi

Yeni konular

Geri
Yukarı