Instagram'da mesajlasırken otomatık mesaj sılınme ozellıgı var mı?

Yigitbey96

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan 4-5 gün önce bir arkadaşımla mesajlaşırken bir mod açtı. Silinme modu isimli tarzda bir şeydi ismi. Anında mesajlar siliniyordu yazdiktan sonra. Nasıl kullanacağımı, açacağım söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yeni bir kelime özellik Çünkü kaza ile bir şekilde yapmıştım fakat yukarı doğru kaldırdım da bir şey açılmıyor Nasıl aktifleştirilir iz
Hatırladığım kadarıyla Dm kutusunda, üst taraftaydı. Böyle bir şey olması gerekiyor. Güncellediğinde açabilirsin, kaybolan mesaj modunu.

instagram-dm-teknobizdeyiz.jpg

Gruplarda olmuyor. Sohbete girip, en alta in. Daha sonra yukarı doğru kaydırınca göreceksin zaten.
Zaten gruplarda denemiyorum tekli sohbete takılıyorum bir arkadaşımla ettiğim sohbete en alta iniyorum yukarı doğru kaydırıyorum Hiçbir şey çıkmıyor telefonum güncel son model bir telefon Instagram'ı da güncelledim o mesajlaşma yerini de güncelledim

Zaten gruplarda denemiyorum tekli sohbete takılıyorum bir arkadaşımla ettiğim sohbete en alta iniyorum yukarı doğru kaydırıyorum Hiçbir şey çıkmıyor telefonum güncel son model bir telefon Instagram'ı da güncelledim o mesajlaşma yerini de güncelledim
Parmağını yukarı doğru sürüklüyorsun değil mi? Olması gerekiyor güncellediysen.

Yeni konular

Geri
Yukarı