Instagram'da Satılan Siyah Nokta Ürünleri Doğru Mu?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rosawomans adında bir markanın reklamını Instagram'da gördüm. Böyle şeylere inanmam ama bir sormak istedim. Bu markanın ürünlerini kullanan var mı? Siyah noktalara sürüldükten sonra peçeteyle siliyor ve siyah noktalar yok oluyor. Hiç inandırıcı değil. Alan var mı?

Rosawomans adında bir markanın reklamını Instagram'da gördüm. Böyle şeylere inanmam ama bir sormak istedim. Bu markanın ürünlerini kullanan var mı? Siyah noktalara sürüldükten sonra peçeteyle siliyor ve siyah noktalar yok oluyor. Hiç inandırıcı değil. Alan var mı?
Markasını bilmiyorum ama öyle ürünler var geçici süreli yok ediyorlar.

Hiç gerçekci değil hiçbir kimysal bir ürün siyah noktaları bir sürüşte çıkartamaz orta uzun vadede kullanılması çıkmasını engeller eğer siyah noktaların tek seferde çıkmasını istiyorsanız vakumlu aletler var onları kullanabilirsiniz.

Siyah nokta öyle çıkmaz onlar fake.
Markasını bilmiyorum ama öyle ürünler var geçici süreli yok ediyorlar.
Hocam kimyasal şeyleri Instagram'dan almak sizce doğru mu? Yüz saç vb. dalga geçilecek şeyler değil. Almayın.
Hiç gerçekci değil hiçbir kimysal bir ürün siyah noktaları bir sürüşte çıkartamaz orta uzun vadede kullanılması çıkmasını engeller eğer siyah noktaların tek seferde çıkmasını istiyorsanız vakumlu aletler var onları kullanabilirsiniz.
Evet arkadaşlar 2 krem sürdüm yüzümdeki lekeler gitti.
Hepinize teşekkür ederim galiba bunlar cevap için yeterli.
Peki bu vakumlu makineleri kullandığımız zaman leke kalıyor mu? Herhangi bir bilginiz var mı? Veya önerebileceğiniz direkt eczane farmasi gibi yerlerden alabileceğim ürünler mevcut mu?

Hepinize teşekkür ederim galiba bunlar cevap için yeterli.

Peki bu vakumlu makineleri kullandığımız zaman leke kalıyor mu? Herhangi bir bilginiz var mı? Veya önerebileceğiniz direkt eczane farmasi gibi yerlerden alabileceğim ürünler mevcut mu?

Eğer dikkatli bir şekilde kullanırsanız iz kalmaz ürün tavsiyesi konusunda hangi ürünün yorumları daha iyiyse onu alabilirsin. Kimyasal olarak geçirmek istiyorsan asitleri incelemen lazım biraz araştırmayla kendi yüz tipine en iyi gidecek asiti bulabilirsin.

Bence değiller. O videoları ilk önce bazı sayfalar atmaya başladı sonra nasıl olduysa onu satan firmalar reklam vermeye başladı.

Geri
Yukarı