Instagram'da yeni hesapta yenilen engel nasıl kalkar?

paramore1

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadasim beni engellemisti. Yeni hesap açtım. Yeni hesaptada engelli gozukuyorum. Eski hesabı kapatirsam. Yeni hesapta engel kalkar mı?

Alakası yok. Tek çare başka e-posta ve başka kullanıcı adı ve başka cihaz ve eviniz interneti olmadan (mobil veri kullanarak) hesap oluşturma. İstediğiniz kadar hesap oluşturun. Şikayet yenilen cihaz sınırsız anlık banlanıyor kısaca engelli oluyor. (yeni hesabı sonradan eklerseniz sorun olmaz)
Not: Bende kız arkadaşımdan yemiştim bir ara oradan biliyorum.

Alakası yok. Tek çare başka e-posta ve başka kullanıcı adı ve başka cihaz ve eviniz interneti olmadan (mobil veri kullanarak) hesap oluşturma. İstediğiniz kadar hesap oluşturun. Şikayet yenilen cihaz sınırsız anlık banlanıyor kısaca engelli oluyor. (yeni hesabı sonradan eklerseniz sorun olmaz)
merhaba ben fake hesabımdan engellendim ana hesabım da engellenmiş oldu . fake hesabımın mailini ve adını sildim 30 gün sonra ana hesabımdan görebilir miyim?

ana hesabımdan o engeli kaldırmanın bir yolu var mı yardım ederseniz sevinirim

Sanmıyorum. Birini engellerken kişinin yeni açacağı hesapları da otomatik engelleyebiliyorsunuz.
Merhaba. Bu nasıl aşılabilir? VPN + farklı telefon numarasıyla yeni hesap mı açmak lazım yoksa yedek telefon + mobil ağ + yedek telefona yeni telefon numarası mı almak gerek?

Merhaba. Aynı telefondan bu sorun tam olarak nasıl çözülür? Yeni telefon ve telefon numarası mı almak lazım çözmek için? (İnternet ağı problemi var birde)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı