Instagram'dan Koreli kız nasıl bulunur?

BalikŞuşişi

Kilopat
Makaleler
1
Sen yöntemini söyle nasıl bulucağımın. İngilizce biliyorum çoğu Koreli ile konuştum.
Tamam sen İngilizce biliyorsun ama "Koreli kızlar" İngilizce biliyor mu acaba? 😗
İngilizce bilen Asyalı yüzdesi 3 falan 🤧

Ek olarak hadi biliyorlar diyelim, seninle neden konuşsunlar? Diğerlerinden seni ayıran bir yönün var mı?

Ulunay

Gigapat
Makaleler
6
Tamam sen İngilizce biliyorsun ama "Koreli kızlar" İngilizce biliyor mu acaba? 😗

Ek olarak hadi biliyorlar diyelim, seninle neden konuşsunlar? Diğerlerinden seni ayıran bir yönün var mı?
Bunun infosunu çok tanıdık birinden almışsın gibi geldi 😎

Şaka maka çok özel değilseniz şansınız %1...

KS
KS
Noodleyiyenkel

Noodleyiyenkel

Picopat
Yer
İzmir

Seni şikayet edeceğim sen beni kıskanıyorsun.

AliYYilA

Picopat
Galiba yeni moda oldu Koreli kızları bulup hayal kurmak falan? Tahmin ettiğim şeyi yapmayı istemiyorsundur umarım. Çoğu Koreli artık Türkler ile pek sıcakkanlı hareket etmiyor, öyle arkadaş olayım ortamım olsun diyorsan hiç bulaşma bile.

Tam olarak ne yapacaksın? Kaldı ki dil kolay diyorsun ama dillerini bildiğini sanmıyorum, çeviri ile de asla anlaşamazsın.
Korelilerle iyiyiz diyordum arkadaşlık anlamında. Hocam neden soğukkanlı davranıyorlar merak ettim.
Yunan olsa anlarımda Koreli... Neden ?

Yeni konular

Yukarı