Instagram'da video izlerken kalitesi düşüyor

newzad5060

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, 2-3 gün önce eski telefonumu bırakıp yeni telefon aldım. Uygulamaları indirirken test için Instagram'e girdim. Girdiğim zaman hiçbir sorun yoktu fakat 1-2 saat sonra birden bütün videoların kalitesi 240p'ye düşmeye başladı. İnternetim iyi olmasına rağmen hala anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonun markası Reeder, P13 Blue.

Kanka açıkçası Reeder pek önerediğim bir marka değil. Şu an döviz kurlarına göre gayet ucuz telefonlar üretiyor ama biraz daha üstüne para koyup Xiaomi almanı önerirdim. Soruna gelecek olursak Instagram'ı silip geri yükle ilk başta. Bir de YouTube'da veya TikTok vb. platformlarda da bu sorun oluyor mu dener misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka açıkçası Reeder pek önerediğim bir marka değil. Şu an döviz kurlarına göre gayet ucuz telefonlar üretiyor ama biraz daha üstüne para koyup Xiaomi almanı önerirdim. Soruna gelecek olursak Instagram'ı silip geri yükle ilk başta. Bir de YouTube'da veya TikTok vb. plartfomlarda da bu sorun oluyor mu dener misin?

Instagram'ı 7 kez silip yükledim. TikTok, YouTube vs hiçbir uygulamada sorun olmuyor. Sadece Instagram'da.

Arkadaşlar selam, 2-3 gün önce eski telefonumu bırakıp yeni telefon aldım. Uygulamaları indirirken test için Instagram'e girdim. Girdiğim zaman hiçbir sorun yoktu fakat 1-2 saat sonra birden bütün videoların kalitesi 240P'ye düşmeye başladı. İnternetim iyi olmasına rağmen hala anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonun markası Reeder, P13 Blue.

Pardon eklemeyi unutmuşum. Bazen bazı postlar HD görüntüleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı