Instagram'ın saçma ihlal politikası

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
65 bin takipçili hesabımda arada sırada haksız yere ihlal alıyordum. Dün tekrardan ihlal geldi ve para kazanmam ve markalı içerik yeri kapatıldı uzun bir süre. İtiraz ettim ve tekrardan açıldı. Bugün sabah baktım aynı gönderi tekrardan kaldırılmış ve de ihlaller geri gelmiş. İçeriğim gereği ile ufo veyahut uzaylılar ile ilgili paylaşım yapıyorum. Instagram'a mail gönderdim.

C**et fotoğarfına kadar her türlü çıplaklık ve içeriği gördüğüm platformda benim gönderilerim hak ihlal ediyormuş? Bak sen şu işe!

Yaptığınız paylaşımı kendine zarar verme, yalan haber gibi olarak algılıyor olabilir. Benim 14K takipçili kişisel hesabım Hitler'in fotoğrafını paylaştım diye kapandı. :D

Şu olaya bakar mısın! Ben de Hitler'i paylaşmıştım. Ancak ben itiraz ettiğimde gönderide herhangi ihlal olmadığı kanatına varıp geri açtılar. Ancak şimdi yeniden engellendi aynı gönderi.

Şu olaya bakar mısın! Ben de Hitler'i paylaşmıştım. Ancak ben itiraz ettiğimde gönderide herhangi ihlal olmadığı kanatına varıp geri açtılar. Ancak şimdi yeniden engellendi aynı gönderi.

Nazi logosuna bile uyarı yiyorum ben. 21. yüzyılda kendi görüşümüzü belirtemez olduk, İnstagram'ı Türk hükümeti falan yönetiyor sanırım.

Hem botlar hem de düşmanlar(gerçek düşmanlar) Instagram'ın ceza atabileceği ne varsa hepsini tek tek raporluyor. Spam olarak değil şikayet olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı