Insurgency Sandstorm Grafik Motoru Güncelleme ile mi Değişecek?

Xana.

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi günler herkese selam. Şu an steam'de sonbahar indiriminde uzunca bir süredir istek listemde tuttuğun Insurgency adlı oyunu aldım. Öncesinde çok araştırmıştım ve oyunun gerçekçiliği beni çok etkiledi özellikle 2 3 mermi ile birini öldürebilmek. Malum CS:GO'da arkası dönük adama Bizon ile 15 20 mermi vurup öldüremeyince ve o adam arkasını dönüp çat diye headshot atınca çıldırmaya başladım. Neyse işte oyun 3.60 TL ve daha pahalı olsa bile alınır çünkü güzel oynanışı var, silahlar ve özel efektler güzel, çeşitli ve büyük haritaları, bir sürü oyun modunun olması da müthiş.

Şimdi ufak bir ön incelememi de yaptığıma göre asıl sorum şu, oyunun grafik motoru Insurgency Sandstorm ile değişip yenilenecekmiş ki yerinde bir karar oyunun grafikleri biraz daha günümüze ayak uydursa (tabi optimizasyon çok önemli) mükemmel olacak. Yalnız öğrenmek istediğim bu Sandstorm güncellemesi DOTA 2 gibi grafik güncellemesi tarzında mı olacak yoksa yeni bir oyun olarak piyasaya sürüp parayla mı satacaklar? Cevaplar için teşekkürler çok merak ediyorum bu konuyu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitesinden yada blog sayfalardan araştırsan daha iyi olur. Burada bu oyunu oynayan çok kişi olduğunu düşünmüyorum. Ben geçen yaz indiriminde sanırım 3 yada 4 TL almıştım. Güzel bir oyun ama saatlerce oynamadım. Grafik olarak da güzel ben ayarları en sona çektim, öyle oynadım.

Dün biraz google amca vasıtasıyla araştırıyım dedim ancak ingilizcem pek iyi olmayınca baya zorlandım ya yapımcılar kesin birşey demiyorlar şu an için ya da haberlerdeki yazıları anlayamadığımdan ben birşey anlamadım :) Grafikler bende de sonda sayılır ancak youtube'de vs. videoları var 2 haritanın resim karşılaştırması yapılmış. Source motoru ve Unreal Engine 4 ile karşılaştırması var ve fark muazzam özellikle ışık parlamaları müthiş. Neyse parayla çıkarsa da umarım indie yapım diye uygun fiyattan çıkar 179TL'leri 219TL'leri gördükçe asabım bozuluyor zira. Gönlüm oyuna sahip olanlara ücretsiz verilip yapımcıların güzel bir jest yapmasından yana.

Oyunu yükledikten sonra biraz oynamıştım, sonra da yedekledim. Tekrark yükleyeyim, belki beraber oynarız. :D Güncelleme gelirse iyi olur tabii. En son gelen güncelleme kostümleri yenilemişlerdi, onun haricinde fazla detayını bilmiyorum.

Steam : Ssercanbor

Profil 45 Level - Beyaz bir fotoğraf var, bu fotoğrafa benzer.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı