Insurgency Sandstorm Neden Tutmadı?

Gerekli ayarlari yaptiginda cok rahat alabilirsin suanda oynuyorum 89 kişi var 2.4 KM uzakliktayim tank ile sehire bakiyorum FPS 44 overall visibility 3.9 KM ayarlı.
Alman serverında mı oynuyorsun :) Benim de 6600K+1070 ile en kalabalık serverda 55-60 FPS'ın altına düşmüyor. 15-20 kişi varken 110-120 FPS alıyorum.
Taktik yapmak bize göre çok uzun sürüyor. Yinede uzun çatışmalar varsa bence keyifli olur.

İnşallah bu yaz alıcam Arma 3'ü. Oyunun DLC'siz hali sizce güzel midir?
Evet vakit alıyor hocam bazen 15-20 DK gireyim diyorum 2-3 saat başından kalkamıyorum, oyunlar çok uzun sürüyor zaten.

DLC'siz oynarsın ama oyuna alışınca DLC ihtiyacı mutlaka hissedeceksin. Kıyafet, silah, araç vs için DLC gerekiyor.
Şu an 24 TL almak için tam zamanı aslında.

Sandstorm 59 TL oldu ben bu fiyattan alırım.

Insurgency ve Insurgency Sandstorm için Türkiye topluluk forumuna katılabilirsiniz.

300+ Türk oyuncu var, klanlar ve ülkeler arası turnuvalar yapılmaktadır.

Topluluğun Amacı:
Bu topluluğun amacı öncelikli olarak Türkiye'de ki Insurgency oyuncularını bir araya toplamaktır. Bu platformda oyundan haberler, turnuvalar, etkinlikler, eklentiler, eğitimler ve daha bir çok önemli bilgiyi bulabilirsin.

https://insurgencytr.com/

Insurgency: Sandstorm Türkiye grubumuz seneler önce kurulmuştur. Steam'in yeni politikası yüzünden arama motorunda çıkmıyor. Talep üzerine Discord grubumuz da 1 ay önce açılmıştır. Insurgency: Sandstorm ana oyunumuz olup yanında diğer askeri simülasyon oyunlarını da oynuyoruz. Diğer oyun kanallarımız da mevcuttur. Bütün Insurgency sandstorm severleri bekleriz.
Insurgency: Sandstorm Türkiye Steam Grubu
Insurgency: Sandstorm Türkiye Discord

Yeni konular

Geri
Yukarı