Insurgency Sandstorm Neden Tutmadı?

R5 2600 işlemcim cok da pahali degil 90 kisilik server da 60 FPS sabit oynayabiliyorum. Tamam oyununda optimizasyon sorunu var ama gidipte 2 çekirdekli işlemciyle oynayip ben 10 FPS aliyorum demeyin.
Yeni DLC'yi diyorum hani bilim kurgu tarzı bir DLC çıkacak ya. Optimizasyonu çürük oyun için sistem alınmaz bu oyun Intel sistemde en iyi performansı veriyor. 20 FPS'nin akıcı olduğu yok size öyle geliyordur ya da alışkanlıktan dolayı olabilir. 728 saat oynamam var ama artık yetti.

Gerekli ayarlari yaptiginda cok rahat alabilirsin suanda oynuyorum 89 kişi var 2.4 KM uzakliktayim tank ile sehire bakiyorum FPS 44 overall visibility 3.9 KM ayarlı.
O işlemci ile 60 FPS sabit oynayabilmeniz ilginç acaba abartıyor olabilir misiniz? Birçok videoda FPS sürekli 60'ın altında ve GPU kullanımı her zamanki gibi %100 değil.

R5 2600 işlemcim cok da pahali degil 90 kisilik server da 60 FPS sabit oynayabiliyorum.

Gerekli ayarlari yaptiginda cok rahat alabilirsin suanda oynuyorum 89 kişi var 2.4 KM uzakliktayim tank ile sehire bakiyorum FPS 44 overall visibility 3.9 KM ayarlı.

Sizde o zaman yalan yanlış bilgi vermeyin bir dediğiniz diğerini tutsun.

Anlatamiyorum galiba 3 KM uzakliktan sehire bakiyorum 50 tane oyuncunun savastigi yere kac FPS bekliyorsun R5 2600 ile? Sehir ici savaslarda bu kadar uzaklik gerekli olmadigi icin 1 KM cekersin 60 FPSin keyfine bakarsin he yinede alamiyorsan kaldir at bilgisayarini cope!
Sizde o zaman yalan yanlış bilgi vermeyin bir dediğiniz diğerini tutsun.

Arma 3'de gerek araçla gerek araçsız 2-3 saat süren savaşta hiç ölmeden oyunu tamamladığım oluyor bazen. Rekorum tank ile 70 kill 0 ölüm, araçsız 30 kill 0 ölüm. 5-6 yıldır oynuyorum zamanla taktik anlayışın bayağı gelişiyor.
Türklerde taktik maktik yok direkt CS:GO oynar gibi oynuyorlar. Bu oyunlar bizde bu nedenle sevilmiyor sanırım.

Multi oynamazsan Arma 3'ün bir anlamı kalmıyor bence. Optimizasyon sorunları bayağı çözdüler.
Taktik yapmak bize göre çok uzun sürüyor. Yinede uzun çatışmalar varsa bence keyifli olur.

İnşallah bu yaz alıcam Arma 3'ü. Oyunun DLC'siz hali sizce güzel midir?

Geri
Yukarı